Gülben Ergen Erol Köse'yi Hapisten Kurtardı

Eski müzik yapımcısı Erol Köse'nin 'yasak aşk yaşıyor' iddiaları ile gündem olan Gülben Ergen'i ağır eleştirmesi sonucu aldığı 3 günlük hapis cezası Gülben Ergen'in isteği üzerine iptal edildi

Gülben Ergen Erol Köse'yi Hapisten Kurtardı
Gülben Ergen Erol Köse'yi Hapisten Kurtardı Hilal Mert

Eski müzik yapımcısı Erol Köse, Eylül 2017'de 'evli adamla yasak aşk yaşıyor' haberleri ile magazin gündemine bomba gibi düşen şarkıcı Gülben Ergen'i ağır şekilde eleştirdiği için Gülben Ergen tarafından aldırılan koruma kararı talebi ile karşı karşıya kalmıştı.

Avukat Altın Mimir aracılığı ile Gülben Ergen'in aldırdığı koruma kararına göre; Erol Köse Gülben Ergen'in evine, çocuklarına ve kendisine 100 metreden fazla yaklaşamaz, onlar hakkında küçük düşürücü sözler kullanamaz.

Koruma kararına rağmen eleştirilerden vazgeçmeyen Erol Köse, TV EM adlı televizyon kanalında hafta içi yaptığı canlı yayınlarda Gülben Ergen'i 'yasak aşk' haberleri üzerinden eleştirmeye devam etti.

Avukarı Altın Mimir aracılığı ile 'koruma kararını deldi' gerekçesi ile savcılığa suç duyurusunda bulunan şarkıcı Gülben Ergen, savcıların talebini haklı bulması sonucu Erol Köse için 3 günlük hapis kararı çıkartmış oldu.

53 yaşındaki eski müzik yapımcısı Erol Köse, karara itiraz etti ama karar mahkemece onandı ve 3 günlük hapis cezası kesinleşti. Hapse gireceği kesinleşince Erol Köse geçtiğimiz günlerde Instagram adresinden bir video yayınlayarak Gülben Ergen'den özür diledi.

Özür dileyen Erol Köse'ye cevap olarak Instagram adresinden bir yazı paylaşan Gülben Ergen "Kötü söz söylememe, kalp kırmama orucundayım uzun yıllardır. Kimin ne yaşadığı beni zerre ilgilendirmiyor. Mesleğim başkalarının hayatlarını irdelemek ve yargılamak hiç olmadı. Hakkımda çıkan tüm asılsız haberler için hukuk yolunu ve sessizliği seçtim. Hak yerini hep buldu. Daha da bulacak. Bir değil, bin kere özür dileyen ve araya bende kredisi sonsuz dostlarımı koyan Erol Köse... Size yüreğimin kırgınlığı geçmedi, ama organize olmuş bir örgüt gibi, benim ölümüme çalışan, adeta bir çetenin dolduruşuna geldiğinizi söylediğiniz özürünüz başım üstüne. Aldığınız ceza ile ilgili davamı Avukatım Altın Mimir bugün geri çekiyor" sözleri ile Erol Köse'yi hem manen hem de hukuken affettiğini duyurdu. Şikayetini geri çeken Gülben Ergen bu şekilde Erol Köse'nin hapis yatmasının da önüne geçmiş oldu.

Geçtiğimiz şubat ayında Seren Serengil, Gülben Ergen'i 'evli adamla aşk yaşıyor' haberleri üzerinden ağır eleştirmiş ve Gülben Ergen tarafından savcılığa şikayet edilmişti. Hakkında da 3 günlük zorlama hapis kararı çıkarttırılan Seren Serengil karara itiraz etmemiş Bakırköy Kadın Tutuk Evi'nde 3 gün hapis yatmıştı.

Gülben Ergen Erol Köse hapis eleştiri koruma kararı ceza Seren Serengil altın mimir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor