Gülben Ergen, Erhan Çelik’e Açtığı Davayı Kazandı

Magazin gündemini 'ihanet' haberleri ile meşgul eden Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasında geçen dava ordusundan biri sonuçlandı

Gülben Ergen, Erhan Çelik’e Açtığı Davayı Kazandı
Gülben Ergen, Erhan Çelik’e Açtığı Davayı Kazandı Hilal Mert

Eylül 2017'de Erhan Çelik'i eli iken evli bir adamla aldattı iddiaları ile magazin gündemine bomba gibi düşen şarkıcı Gülben Ergen'den haber var!

Aldattıldığına dair belgeleri olduğunu iddia eden Erhan Çelik 'gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır' sözüyle davalar açmış ve kendine yaşatılanları herkese ispat edeceğini söylemişti. Bunun üzerine Gülben Ergen, eski Erhan Çelik'e bir sürü dava açıldı, bu davalardan kimi reddedildi kimi de kaybedildi. Ancak bugün görülen dava duruşmasında Gülben Ergen lehine karar çıktı. Gülben Ergen, açtığı tazminat davasından 100 bin TL kazandı.

Gülben Ergen’in avukatı Mimir, müvekkili hakkında mahkemeye verdiği dilekçede şunları ifade etmişti;

“Erhan Çelik’in önderliğinde oluşturulan magazin figürleri tarafından yapıldığını, çocuklarının çıplak fotoğraflarının Instagram’dan paylaşması nedeniyle Ergen’in kişilik haklarına zarar verildi. Linç kampanyası sonucu müvekkilim manevi zarara uğramıştır. Davanın kabulüne karar verilsin.”

Mahkeme, Erhan Çelik’in eski eşi Gülben Ergen’in kişilik haklarına saldırıda bulunduğunu belirterek 100 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdi. Erhan Çelik'in davayı istinaf mahkemesine gönderip kararın bozulmasını talep hakkı var. Erhan Çelik'in ne yapacağı merak konusu...

Gülben Ergen Erhan Çelik Dav Tazminat davası aldatma boşanma ihanet magazin ünlü tolga duğles Altın Mimir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı