Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Şüphesiz dünyanın en çok izlenen efsane dizisi Game of Thrones 7. sezonunun sezon finalinde heyecanları dorukta bırakmıştı. Peki Game of Thrones 8. sezonu ne zaman başlayacak?

Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?
Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Umut Aslan

Yapılan bir araştırmaya göre 2017 yılında dünyada toplamda 1 milyar defa indirilen Game of Thrones dizisi şüphesiz dünyanın en çok izlenen dizisi olma niteliğinde. Heyecanın hat safhada olduğu 7. sezon son bölümünün 120 milyon kere indirildiği ortaya çıkan Game of Thrones dizisinin hayranları 8. sezonun ne zaman başlayacağını ve 8. sezonda neler olacağını merakla beklemekte.

Amerikan merkezli HBO kanalında yayınlanan Game of Thrones dizisinin son sezonunda kanalın henüz yayınlanmamış bölümlerinin internette korsan bir biçimde yayınlanması büyük bir krize neden olmuştu fakat HBO kanalı Game of Thrones'un 8. sezonunda bu tür sıkıntıların yaşanmaması adına bu konu ile alakalı sıkı güvenlik önlemlerinin alındığını bildirdi. Kanalın aldığı ilginç önlemlerden bir tanesi de final sahnesinin anlaşılıp ortaya çıkmaması için birden fazla farklı şekilde final sahnesi çekmek. Öte yandan kanal yöneticileri dizi oyuncularına senaryonun tamamını vermeyeceklerini ve sosyal medyada oyuncuların dizi ile alakalı fotoğraf veya yazı paylaşmamasını istedi.

Game of Thrones'in 8. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Milyonlarca izleyiciyi ekrana kitleyen, film tadında ve izlerken büyük merak uyandıran dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones'ın 8. sezonunun 2019 yılında yayınlanacağına dair birtakım söylemler vardı. Fakat geçtiğimiz günlerde  Sophie Turner (Sansa Stark)'tan dizi hayranlarını üzen bir açıklama geldi. 8. sezonun 6 bölümden oluşacağını açıklayan Sophie Turner dizinin 2019 yılında yayınlanacağını aktardı fakat Game of Thrones fanları dizinin bir an önce yayınlanmasını beklemekte.  

HBO Açıkladı.. Game Of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Yayınlanıyor?

ABD'li televizyon kuruluşu HBO, resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada fantastik dizi Game of Thrones'un heyecanla beklenen final sezonun 6 bölüm halinde 2019 yılında yayınlanacağını belirtti. 

Game Of Thrones 8. Sezon Neden Geç Başlayacak?

Ünlü dizinin final tarihinin geç olmasının nedenlerinden birinin aşkları Game of Thrones setinde başlayan, Jon Snow’a hayat veren Kit Harington ve Yabani Ygritte'i canlandıran Rose Leslie'nin gerçekleştireceği düğün olduğu iddia edildi.

 

game of thrones game of thrones 8. sezon game of thrones 8. sezon ne zaman başlayacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı