Galatasaray'da Yellow Friday Kampanyası

Maddi açıdan zor günler geçiren Galatasaray kulübüne takım taraftarları yardım etmek için twitterda Yellow Friday kampanyasını başlattı ve GS Store'lara akın etti. Yellow Friday nedir?

Galatasaray'da Yellow Friday Kampanyası
Galatasaray'da Yellow Friday Kampanyası Umut Aslan

Galatasaray taraftarları sosyal medya twitter'da ilginç bir destek kampanyası başlattı. Dursun Özbek'in yapılan olağanüstü seçimlerde sürpriz bir şekilde koltuğunu yeni başkan Mustafa Cengiz'e bırakmasının ardından konuşma yapan yeni başkan taraftarlara kulübe destek olmaları için çağrıda bulunmuştu. Galatasaraylı taraftarlar  da Mustafa Cengiz'e ve kulübe destek olmak adına sosyal medyada bir kampanya başlattı. Yellow Friday adı verilen kampanyada Mustafa Cengiz'in seçim pusulasının renginin sarı olması nedeniyle bu isim seçildi ve aynı zamanda Amerika'da her yıl düzenlenen Black Friday kampanyasından esinlendi. Amerika'da düzenlenen indirim çılgınlığı yaşanan Black Friday gününde birçok ürün indirime giriyor ve vatandaşlar mağazalara akın ediyor. Bu nedenle tüm Galatasaraylı taraftarları alışveriş yapmak üzere Yellow Friday gününde GS Store'lara davet eden kampanyayı başlatan Galatasaray taraftarı, GS Store'daki tüm ürünlerin stoklarının bitirilmesini hedefliyor.

Yellow Friday (Sarı Cuma) kampanyasına birçok ünlü ismin de katılarak alışveriş yaptığı görülürken, kulübün de bu özel günde satışları artırmak için birçok üründe indirime gideceği bildirildi. Ünlü komdeyen Ata Demirer'in Yellow Friday kampanyasına uyarak Gs Store'dan birçok ürün alırkenki çektirdiği fotoğrafı sosyal medyada paylaşması ise Galatasaray taraftarlarını bir hayli mutlu etti ve Galatasaraylı taraftarlar kampanyanın büyümesi için diğer ünlü isimlerin de Yellow Friday kampanyasına katılmasını talep etti.

Galatasaray taraftarının başlattığı Yellow Friday kampanyasına Galatasaray kulübü ise şu açıklama ile destek oldu "#YellowFriday etiketiyle sosyal medyada kenetlenen Galatasaray taraftarı Cuma günü GSStore'a akın edecek. Mustafa Cengiz başkanlığında, İmparator Fatih Terim yönetiminde 21. şampiyonluk için durmaksızın ilerleyen Galatasaray'da taraftar, Cuma günü GSStore'a, Cumartesi günü ise Osmanlıspor maçı için Türk Telekom Stadyumu'nda buluşacak! 21. şampiyonluk yolunda Galatasaray kenetlenecek, Galatasaray kazanacak! "

Yellow Friday'de Hangi Ürünler İndirimde

İşte Yellow Friday'de indirimli oalrak satılacak bazı ürünler..

yellow friday yellow friday hangi ürünler indirimde yellow friday ne demek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş