Formaliteden mi Boşandılar? Demet Akalın Açıkladı...

Üst üste gelen haciz işlemleri sonrası evliliklerini bitirme kararı alan Demet Akalın ile Okan Kurt çifti bugün boşandı! Bu boşanma hacizden kurtulmak için miydi?

Formaliteden mi Boşandılar? Demet Akalın Açıkladı...
Formaliteden mi Boşandılar? Demet Akalın Açıkladı... Hilal Mert

23 Nisan 2012 tarihinde Çırağan Sarayı'nda yapılan görkemli bir düğünle evlenen 2 sene sonra 2014'te de kızları Hira'yı kucağına alan Demet Akalın ile Okan Kurt çifti yaşanan mali krizi aşamadı!

Okan Kurt’un işleri geçen sene bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Turkuaz Petrol A.Ş. şirketi alacakaları için dün haciz işlemi başlattı. Borcun 36 Milyon TL olan kısmı için çiftin Beykoz Acarkent'te bulunan 7+2 odalı 5 banyolu ultra lüks villanın kapısına dün haciz memurları tırla dayandı. Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü. Eve haciz yapılmasının nedeni ise; Okan Kurt'un ofisini Beykoz'da bulunan bu ultra lüks villayı göstermesi olarak açıklandı.

Bugün Demet Akalın ile Okan Kurt çifti  Beykoz Adliyesi'nde 16.00'da görülen dava ile 10 dakikada boşandı. Adliyeye ayrı ayrı gelen Demet Akalın ile Okan Kurt çıkışta da yan yana gelmedi.

Çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı" sorusuna “Yok" demekle yetindi. Okan Kurt ise “Hayırlı olsun" diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi.

Alınan bilgiye göre; Protokolda çift birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi. 4 yaşındaki kızları Hira'nın velayetinin ise anne Demet Akalın'a verildi.

Demet Akalın Formalite okan kurt boşanma hira kurt ayrılık haciz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?