Evlilik Programı Yasağı Ardından Seda Sayan’dan İlk Açıklama

Ünlü sanatçı Seda Sayan uzun süredir sunduğu program olan Evleneceksen Gel izdivaç programının KHK ile yasaklanmasının ardından ilk açıklamayı yaptı: “Başka işlere yöneleceğim.”

Evlilik Programı Yasağı Ardından Seda Sayan’dan İlk Açıklama
Evlilik Programı Yasağı Ardından Seda Sayan’dan İlk Açıklama

Son KHK ile evlilik programlarının yayınlanması yasaklandı. Yasak çok önceden planlansa da, bu zamana kadar kanallara verilen cezalarla yetiniliyordu. Sonunda izdivaç programları yasaklandı.
Yasakların ardından program sunucularından açıklamalar geldi. Seda Sayan’ın da sunduğu Evleneceksen Gel adlı izdivaç programı vardı. Bu konu ile açıklama yapan Sayan, ilk başta bu KHK sizi kapsamıyor dediler, daha sonra sizi de kapsıyor dediler. Biz de ne yapacağımızı bilemez olduk. Eğer devam etmeyecekse yeni işlere yöneleceğiz diye konuştu. 
İZDİVAÇ PROGRAMI SUNUCULARI KANALDA BAŞKA GÖREV ALACAK MI?
4 farklı kanalda sunulan izdivaç programlarında özellikle, Zuhal Topal, Esra Erol ve Seda Sayan’ın kanalda başka bir programda görev alıp almayacağı konuşuluyordu. Şimdiye kadar kimse o yönde bir açıklama yapmadı. Seda Sayan başka işlere yöneleceğini söylerken, Esra Erol uzun süredir bu işi bırakmak istediğini açıklayıp duruyordu. Zuhal Topla ise bu durumdan en çok rahatsız olan kişi olduğunu daha önceki açıklamalarında söylemişti.
Seda Sayan en az ayda 75 bin lira kazanç sağladığı programın yasaklanmasından sonra kanalda devam etmezse, albüm çıkaracağını duyurdu. 
ESRA EROL DA NET BİR ŞEY BİLMİYOR
Seda Sayan Esra Erol’a da sorduğunu, kendisinin de kesin olarak evlilik programlarının kaldırılıp kaldırılmayacağı konusunda bir şey bilmediğini, önce sizi kapsamıyor dediler, daha sonra farklı konuştular şeklinde açıklama yaptı.

 

seda sayan seda sayan evleneceksen gel seda sayan evlilik programı yasağına açıklama seda sayan izdivaç porgramı yasağı açıklaması seda sayan yeni albüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek