Eşini Dövmekle Suçlanan Oyuncu Nişanlısını da Dövdü!

Türkücü Hilal Özdemir ile evliliğini bitiren Hazım Körmükçü, evlilik planları yaptığı Zeynep Tandoğan’a şiddet uyguladı

Eşini Dövmekle Suçlanan Oyuncu Nişanlısını da Dövdü!
Eşini Dövmekle Suçlanan Oyuncu Nişanlısını da Dövdü! Hilal Mert

Türkücü Hilal Özdemir ile 2005 yılında evlenen ve 2016 yılında boşanan oyuncu Hazım Körmükçü hakkındaki iddialar kan donduruyor! 2 çocuğunun babası Hazım Körmükçü ile evliliğini şiddet nedeni ile bitirdiğini iddia eden Hilal Özdemir koruma kararı dahi aldırmıştı.

Boşanma sonrası oyuncu HAZIM Körmükçü ve televizyon spikeri Zeynep Tandoğan ile ilişki yaşamaya başladı. Çift, 30 Mayıs’ta nikâh masasına oturacaktı ancak şahitleri Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’nin kongresi nedeniyle törene katılamayacağı için nikâhı ileri bir tarihe erteledi. Yeni nikah tarihi beklenirken ikili için şok  bir haber alındı. Geçen gün Tandoğan nikâh masasına oturmak için gün saydığı Körmükçü’yü kendisini dövdüğü gerekçesiyle polise şikayet etti.  Eve gelen polis memurları sorgu için Körmükçü’yü gözaltına alarak karakola götürdü. Tandoğan da önce hastaneye giderek darp raporu aldı ve karakola gidip şikayet dosyasına raporu ekledi.

Konuyla ilgili konuşan Zeynep Tandoğan "yaşattığı güzel şeyler için teşekkürler ama şiddeti kabul etmem dedi"

"Hazım TRT ile bir iş için anlaştı ve İzmir’e yerleşmeye karar verdi. Ve bunları yaparken bana bir şey sormadı. Tartışma bu nedenle çıktı ve beni bu hale getirdi. Biz tanıştığımız zaman Hazım maddi manevi bitik durumdaydı. Ona manevi ve maddi anlamda destek sağladım. Benim sayemde ayağa kalktı. Artık ilişkilerinde geri dönüş yok. Benim için telafi edilemeyecek bir yara. Delikanlıysa, adamsa evden çıkıp gitseydi, bunu yapmaya hakkı yoktu. Nikah yapıp eylül ayında da düğün yapacaktık. Bu olaydan sonra geri dönüş yok artık. Ne nikah, ne düğün bitmiştir”

Hilal Özdemir Hazım Körmükçü Zeynep Tandoğan şiddet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?