Eda Ece: Talat Bey Umarım Aklanır

Yasak Elma dizisi setinde Talat Bulut için iddia edilen Taciz olayı için yasak elma'nın kadın oyuncuları bekleyiş içinde

Eda Ece: Talat Bey Umarım Aklanır
Eda Ece: Talat Bey Umarım Aklanır Hilal Mert

Yasak Elma dizisinin setini karıştıran taciz iddiası hala ateşini koruyor! Kostim asistanı 19 yaşındaki Özge Şimşek Talat Bulut'un kendini alt dudağınan öptüğünü idda etmiş ve bu olay basına yansımıştı. İddiaları kabul etmeyen Talat Bulut ise "benim gocunacak bir şeyim yok bu haberler ile kızıma yaşatılan tramvanın bedelini ödeyecekler" demişti.

Bunun üzerine Yasak Elma'nın başarılı oyuncularından Eda Ece konuya dair açıklama yaptı. Taciz olayı nedeni ile Özge Şimşek'in yanında olduklarını belirten Eda Ece konuşmasında Talat Bulut'un aklanmasını da diledi.

İşte Eda Ece'nin o açıklaması;

“Çok güzel bir sezon geçirdik, son set günümüzden bir gün önce böyle bir olay ortaya çıktı. Gencecik bir kız var ortada. Biz Talat Bey'le çok samimi olmadık, tamamen profesyonelce bir çalışma içindeydik. Olayı yaşayan kızla konuştuk. Talat Bey'i de zaten her gün yayınlardan dinliyoruz. Olay mahkemeye taşındı. Eğer savcı dava açılmasına karar verirse doğal olarak Özge Şimşek'in arkasında duracağız. Mahkeme kimin haklı olduğuna karar verecek. Keşke böyle bir olay yaşanmasaydı. Talat Bey de umarım aklanır.”

Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy mahkeden çıkacak karara göre Talat Bulut ile yola devam edip etmeme kararı alacak...

NELER OLMUŞTU?

FOX TV'de her pazartesi gecesi yayınlanan Yasak Elma adlı dizide başrolde yer alan Talat Bulut için şok bir iddia ortaya atıldı geçen gün. 19 yaşında olan kostüm asistanı Özge Şimşek'in Talat Bulut'un kravıtını düzeltmek istediğini, onun da kendisini odaya çağırdığını ve orada onu dudağından öptüğünü iddia etti. İddiaları kabul etmeyen Talat Bulut "Kravatımı istememe rağmen sürekli düzeltmek için geliyordu ve “ne tatlı adamsın” diyordu. Bu perşembe gecesi patlak vermiş. Kız salı günü dudağımdan öptü diye sızdırmış. Medyada bahseldiği gibi benim menajerim kesinlikle uzlaşmak istemedi. Samimiyetimi yanlış anlıyorlarsa benim problemim değil. Ben yanlış bir şey yapmadım yine gidip oraya çalışırım benim gocunacak bir şeyim yok. Fatih Aksoy sözleşmemi feshedebilir. Pazartesi Fatih Bey’in yanındaydım. Anlattım, ‘ben sana inanıyorum’ dedi. Benim kızım bu haberler yüzünden travma yaşadı ve bunun hesabını verecekler. Kızıma karşı hesabı vermek zorundalar." kendini savunmuştu.

Yasak Elma Özge Şimşek Talat Bulut taciz Eda Ece şevval sam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş