Ebru Gündeş'ten Yeni Konsepte Yeni İmaj

Her hafta verdiği gazino konserinde bu hafta Ebru Gündeş bir ilki gerçekleştirecek ve dinleyenlerin müzik zevkine göre özel repertuvar hazırlayacak

Ebru Gündeş'ten Yeni Konsepte Yeni İmaj
Ebru Gündeş'ten Yeni Konsepte Yeni İmaj Hilal Mert

Türk Sanat Müziği’nin ve arabesk müziğin güçlü sesi Ebru Gündeş’ten bir ilk geliyor İstanbul’da çok az sayıda kalan gazinoların en büyüğü olan Güney Restaurant’da her hafta sahne alan Ebru Gündeş konserlerinde bir ilki gerçekleştirecek.

Şişli Günay Restaurant’da sahne alırken repertuvarında arabesk ve sanat müziğini karışık seslendiren Gündeş, arabesk ve Türk Sanat müziği severlerle ayrı ayrı gecelerde buluşacak.

Ebru Gündeş mekânda 3 ayrı gecede sevenleriyle buluşacak. Şarkıcı, ‘Sadece Türk Sanat Müziği’ ve ‘Sadece Ebru Gündeş’ ve ‘Sadece Arabesk’ konseptleriyle sahne alacak. Sosyal medya hesabından konserlerinin duyurusunu yapan sevilen şarkıcı, geceye özel çektirdiği fotoğraftaki yeni imajı ile de göz doldurdu.

EBRU GÜNDEŞ KİMDİR?

Ebru Gündeş, 24 Temmuz 1975 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ebru Gündeş ilkokulu Ankara’da Ulubatlı Hasan İlköğretim Okulunda tamamlamıştır. Daha sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Ebru Gündeş, maddi sıkıntılar yüzünden eğitimine devam edememiştir.

Raks Neşe Müzik’in ortağı Neşe Demirkat tarafından keşfedilen Gündeş, ilk albümünü hazırlamaya başlamadan önce sahne tecrübesi kazanabilmek için bir süre Emel Sayın’a vokalistlik yaptı. Kısa zaman içinde bu renkli dünyaya alışmayı başardı ve ilk albümünün hazırlıklarına başladı.

Ebru Gündeş, ilk albümü “Tanrı Misafiri”  ile büyük başarı yakaladı. 1994, 1995 ve 1996 yıllarında düzenlenen Kral Tv Video Müzik Ödüllerinde “En İyi TSM Kadın Sanatçısı” ödülünü kazandı.

Ebru Gündeş günümüzde sahne çalışmalarına ağırlık veriyor.
-

Ebru Gündeş Güney Restaurant Türk Sanat Müziği arabesk konser sahne yeni imaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş