Demet Akalın: Seneye Bu Kadar Çalışmayacağım

Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın yaz sezonunu dün gece kapattı ve çok çalışmanın onu ne kadar yorduğunu ifade etti...

Demet Akalın: Seneye Bu Kadar Çalışmayacağım
Demet Akalın: Seneye Bu Kadar Çalışmayacağım Hilal Mert

Türk pop müziğinin kraliçesi Demet Akalın yaz sezonunu dün gece kapattı. Yaz boyunca tatil merkezlerini gezen ve haftada 4 - 5 konser veren Demet Akalın yaz sezonunun son konserini Bodrum Gümbet'te barlar sokağında bulunan Pasha Clup'te verdi.

Binlerce kişinin geldiği Demet Akalın konserinde masalar saatler öncesinden doldu. zun kuyrukların oluştuğu clup önünde izdiham yaşandı. Akalın sahneye çıktığında ise havai fişekler atıldı. Yeni ve eski şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, sahneye çıktığı terlikleri ve rapçileri andıran kıyafetiyle dikkat çekti.

Konser öncesi basın mensuplarına demeç veren sevilen sanatçı bu sene konser programları nedeniyle çok yoğun çalıştığını şöyle anlattı;

“Bu yıl 2 kere denize girdim. Düşünebiliyor musunuz? Bu sene çalışmaktan denize gireyim, güneşleneyim, fikrinden çıktım. Bir yerlere gitme, gezme hevesim bitti. Gündüz de çocukla mesaim devam ediyor. Biraz kafayı boşaltmam lazım. Çünkü çok yoğun çalışıyoruz, benim gibi çalışan birkaç tane arkadaşım var. Seneye bu kadar çok çalışmayı düşünmüyorum. Öyle diyorum ama şu anda 25 tane kış konserleri anlaşması var. Ben böyle çalışmaktan şikayet ederim ama her şey sahneye çıkana kadar. Allah daha çok versin. Bu işleri zaten sahneye çıkmak için yapıyoruz ama seneye bu kadar çok çalışmayacağım.”

Demet Akalın şarkıcı magazin bodrum konser
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?