Demet Akalın Meğer Aldatılmamış, Aldatıldığını Sanmış...

Demet Akalın ve İbrahim Kutluay ayrılığının sebebi olarak görülen Demet Şener, bu konu hakkında adı anılınca canlı yayına bağlanıp 'gerçek'leri haykırdı!

Demet Akalın Meğer Aldatılmamış, Aldatıldığını Sanmış...
Demet Akalın Meğer Aldatılmamış, Aldatıldığını Sanmış... Hilal Mert

Beyaz TV'de hafta içi her sabah yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı magazin programında Demet Şener'in gelinlikli fotoğrafını Instagram hesabında paylaşması ve paylaşıma bir takipçi tarafından "Zamanında Demet Akalın'ı sizinle aldatmadı mı?" yorumu yazılması, Demet Şener'in de bu yoruma cevap olarak "Yıllarca üzerimden prim yaptı artık susmak yok" demesi üzerine Demet Akalın ile Demet Şener'in konusu tekrar açıldı. Program yorumcularından Ece Erken'in iddiasına göre; İbrahim Kutluay'ın Demet Akalın'dan ayrılmadan Demet Şener ile beraber olması nedeniyle Demet Akalın ile İbrahim Kutluay ayrıldı. Mağdur ve aldatılan kadın olan bilinen Demet Akalın'ın bu konu doğru söylemediğini ifade eden Demet Şener canlı yayında bağlandı ve patladı!

Evlendikten sonra medya ve podyumlardan elini ayağını çeken eski manken Demet Şener, yayına bağlandığında olaylı süreçle bir ilgisi olmadığını anlattı. Demet Şener, Demet Akalın ile İbrahim Kutluay'ın ayrılık nedeninin o zamanlar Demet Akalın'ın ev arkadaşı olan Özlem Selanik'in kendisine anlattığını ifade etti. Adının geçmesi üzerine canlı yayına bağlanan Selanik, Demet Şener'in doğru söylediğini ve Akalın'ın aldatılan kadın olmadığını şu sözler ile ifade etti;

"Demet Akalın hiç bir zaman İbrahim Kutluay'ı evliliğe ikna edemedi. İbrahim Kutluay 3 kez evliliği erteledi, evlenmekten kaçtı. İbrahim Kutluay 'şu dünyada kadın olarak bir Hülya Avşar'a bir de Demet Şener'e hayranım' derdi. Şener'le tanışmak için onun gittiği spor salonuna yazıldı. İbrahim'in Şener'in peşinde olduğunu duyan Akalın aldatıldığını düşündü ama İbrahim Kutluay, Demet Akalın'dan ayrıldıktan 4 ay sonra Demet Şener ile beraber olmaya başladı"

Dobralığı ile bilinen ve bu konu hakkında da konuşmaktan çekinmeyen Demet Akalın'dan gelecek cevap merak konusu oldu. Demet Akalın şuan sessizliğini koruyor.

NELER OLMUŞTU?

2002 yılında manken & şarkıcı Demet Akalın’la evlenme yolunda olan basketçi İbrahim Kutluay'ın Demet Akalın’ı manken Demet Şener’le aldatıldığı iddia edilmişti. İbrahim Kutluay ile Demet Şener’ 2005 yılında evlendi. İbrahim Kutluay'ın 2016 yılında Demet Şener'e olan ihanetinin ortaya çıkması sonucu çift boşanma aşamasına geldi. 19 Ocak 2018’de de boşanan çiftin 12 yaşında kızı ve 9 yaşında oğlu bulunuyor. Evli kaldıkları 13 yıl boyunca İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’e çalışma izni vermediği biliniyor.

Demet Şener Demet Akalın ibrahim kutluay söylemezsem olmaz ece erken özlem selanik ayrılık aldatılma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş