Demet Akalın, Eşi Okan Kurt'u Nasıl Evlenmeye İkna Ettiğini Anlattı

Demet Akalın, "Sanane Cihanna" programında yaptığı açıklamalar ile eşini evliliğe nasıl ikna ettiğini anlattı, genç kızlara tüyolar verdi

Demet Akalın, Eşi Okan Kurt'u Nasıl Evlenmeye İkna Ettiğini Anlattı
Demet Akalın, Eşi Okan Kurt'u Nasıl Evlenmeye İkna Ettiğini Anlattı Hilal Mert

Cihan Şensözlü, YouTube üzerinden yaptığı 'Sanane Cihanna' programına bu hafta Demet Akalın'ı konuk etti.

15 dakikalık programda 2012 yılında iş adamı Okan Kurt'la nasıl evlendiğini anlatan Demet Akalın, Okan Kurt ile evlilik sürecinde yaşadıklarını anlattı.

''İlişkilerimin hep ciddi olmasını istedim. Okan'ı alıp karşıma, 'Sen benimle evlenmeyi düşünüyor musun?' diye sordum. Eveledi, geveledi ve o gün ayrıldık. Ertesi gün 'Evlenelim mi?' diyerek teklif etti. Altı aylık birlikteliğimiz varken nikah masasına oturttum'' diyen Akalın, kararlı olmanın evlenmek isteyen ama korkuları olan erkeği nikah masasına oturtmak için gerekli olduğunu ifade etti.

Demet Akalın Kimdir?

23 Nisan 1972 tarihinde Kocaeli - Gölcük'te doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Gölcük'te bitirdi. 17 yaşında Yaşar Alptekin'in açtığı mankenlik kursuna gitti ve 25 yaşına kadar mankenlik yaptı.

Sahne alan Hülya Avşar'ın alt kadrosuna girmesi ile şarkıcılığa da başlayan Akalın bu işi sadece daha fazla para kazanma amaçlı yaptı.

Mankenlik mesleğinin gelirlerinin düşmesi nedeni ile sahne ve albüm çalışmalarına daha ağırlık veren Demet Akalın 2005 yılında 'Bittim' şarkısı ile yükselişe geçti. Pop şarkıcılar arasında en çok sahne yapan isim olan popstar 2012'de Okan Kurt ile evlendi 2014'te Hira isimli bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

Demet Akalın Okan Kurt hira evlilik sanane cihanna
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş