Çocuklar Duymasın Ekranlara Dönüyor. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor?

15 sene önce ilk bölümü yayınlanan efsane dizi "Çocuklar Duymasın" tekrardan yeni bölümleri ile ekranlara dönüyor..Peki Çocuklar Duymasın dizisinin yeni bölümleri hangi kanalda ve ne zaman yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın Ekranlara Dönüyor. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor?
Çocuklar Duymasın Ekranlara Dönüyor. Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlıyor? Umut Aslan

İlk olarak 15 yıl önce yayınlanan Çocuklar Duymasın o dönemlere damga vuran ve ilgiyle izlenen bir aile dizisi olmuştu. Daha sonra ekranlara veda eden Çocuklar Duymasın dizisi, gelen yoğun istek üzerine bir kaç yıl aradan sonra kadrosunu da genişleterek tekrar yayınlanmaya başlanmıştı. 2. kez yayın hayatına giren ve ilgiyle izlenen Çocuklar Duymasın dizisi uzun yıllar önce finali yapmış ve dizi yayın hayatını bitirmişti. Fakat bugün gelen habere göre Çocuklar Duymasın dizisi 3. defa çekimlerine başlayacak ve dizinin yeni bölümleri Kanal D ekranlarından izlenecek. İlk olarak yayın hayatına TGRT'de başlayan, sonrasında ATV ve Fox TV'de ekrana gelmiş olan dizi bu kez Kanal D ekranlarından diziseverlerin karşısına çıkacak.

Twitter'dan yaptığı bir paylaşımla Çocuklar Duymasın dizisinin yakında tekrardan yeni bölümleri ile Kanal D'de yayınlanmaya başlayacağının müjdesini veren dizinin yapımcısı Birol Güven, paylaşımına ayrıca içinde Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın bulunduğu bir resmi de ekledi.

Çocuklar Duymasın dizisinin ana karakterlerini oluşturan Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç ve Volkan Severcan'ın tekrar yer alacağı yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağını dizinin takipçileri merakla bekliyor.

Çocuklar Duymasın Yeni Bölümleri Hangi Kanalda, Ne Zaman Başlayacak?

7'den 70'e yoğun bir ilgi ile izlenen efsane dizi Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümleri Temmuz ayında Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlanacak.

.ocuklar duymasın başlıyor mu çocuklar duymasın yeni bölüm ne zaman başlayacak çocuklar duymasın yeni bölüm çocuklar duymasın kanald
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!