Cizreli Mehmet ve İngiliz Şarkıcı Anne Yeni Düeti Dinle

Son günlerde Smule isimli programdan karşılıklı düet yaparak gündeme gelen Cizreli Mehmet ve İngiliz şarkıcı Anne, yeni bir düet yaptılar. Düette Anne’nin başka bir parçası seslendirildi.

Cizreli Mehmet ve İngiliz Şarkıcı Anne Yeni Düeti Dinle

Smule Programı karşılıklı 2 kişinin arka fonda çalan bir müziğe düet yapması programı olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok kişinin kullandığı bu programı Şanlıurfa Cizre’de Mehmet isimli bir vatandaş ve İngiltere’den ünlü bir şarkıcı Anne de kullanıyor.  Bu iki isim Smule programında yan yana geldi ve şarkı söylediler. Daha önce bu şarkıya çalışan Mehmet Kürtçe olarak şarkıya bir söz yazmıştı. Anne İngilizce ve Mehmet de Kürtçe olarak şarkıyı söyledi ve ortaya çok güzel bir düet çıktı.

Herkesin çok beğendiği ve ilgiyle izlediği bu düetin ikincisi de çıktı. Başka bir şarkı üzerinde çalışan Mehmet, Anne ile aynı şekilde başka bir şarkı daha söyledi. Bu paylaşıma sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor.

Bakıldığında Mehmet çok doğal bir Türkiye vatandaşı. İngiliz şarkıcı ile düetinde çayını elinden hiç eksik etmiyor. Şarkıcı Anne söylerken Cizreli Mehmet de çayını yudumluyor. Kürtçe olarak kafasından uydurduğu sözler şarkıya tam uyuyor ve ara ara çıkardığı seslerde şarkıdaki boşlukları tamamlıyor.

Sizlerle bu paylaşım rekoru kıran iki düet parçayı paylaşıyoruz.

cizreli mehmet ve anne marie düeti cizreli mehmet yeni düet anne marie cizreli mehmet yeni düeti cizreli mehmet anne marie ingiliz şarkıcı anne marie
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Müjde.. The 100 Dizisinin 5. Sezon 1. Bölüm Yayınlanma Tarihi Belli Oldu
Müjde.. The 100 Dizisinin 5. Sezon 1. Bölüm Yayınlanma Tarihi Belli Oldu
JÖH’ler Afrin’e Uğurlandı
JÖH’ler Afrin’e Uğurlandı