Cem Yılmaz'ın Stand-Up Gösterisine Artı 18 Kuralı Getirildi

Ünlü momedyen oyuncu ve senarist Cem Yılmaz'ın tek kişi olarak yaptırğı gösterilen 18 yaş sınırı getirildi...

Cem Yılmaz'ın Stand-Up Gösterisine Artı 18 Kuralı Getirildi
Cem Yılmaz'ın Stand-Up Gösterisine Artı 18 Kuralı Getirildi Hilal Mert

Bugüne kadar çok sayıda tek kişilik gösteri, film ve senaryoya imza atan ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın gösterileri için flaş bir gelişme yaşandı.Cem Yılmaz'ın yeni stand-up gösterisi altı yıl sonra izleyici ile buluşacak. Cem Yılmaz gösterinin prömiyerini 9 Mart 2019’da İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirecek. Yılmaz, Eventim Apollo’da sahneye alacak ve 5 bin kişi kapasiteli alanda, 3 bin 500 kişi oturarak, bin 500 kişi de ayakta oyuncuyu izleyecek. Altı kategoriden oluşan koltuklar, 45.25-111 euro arasında değişen fiyatlarla satışa çıkarıldı. Ayakta biletler ise üç gün içinde tükendi.

Esprilerinde argo kelimeler kullanan Yılmaz'ın gösterisine 18 yaş sınırın getirildi. Alınan bilgiye göre; Yılmaz'ın gösterisini 15-18 yaş arasındaki kişiler ancak yanlarında aileleri varsa izleyebilecek.

CEM YILMAZ KİMDİR?

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivaslıdır. Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi. Üniversite zamanında Leman dergisinde karikatür çizmeye başladı. İlk stand-up gösterisini de dergide çalıştığı dönemde yaptı. Daha sonraları Beşiktaş Kültür Merkezi'nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı. 98 senesinde rol aldığı "Her şey Çok Güzel Olacak" filmiyle sinemaya giriş yaptı. Cem Yılmaz, G.O.R.A. , A.R.O.G. , Hokkabaz, Yahşi Batı, Pek Yakında, Ali baba ve 7 cüceler, Arif v 216 gibi filmlerle sektördeki kariyerine devam etti. Ahu Yağtu ile evlendi,Kemal adında bir oğlu var. Daha sonra Ahu Yağtu ile boşandı.

Cem Yılmaz Stand-Up 18 yaş kuralı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş