Cem Yılmaz'ın 19 Mayıs Mesajı Sosyal Medyayı Salladı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti nedeni mesaj yayınlayanlar arasında yer alan komedyen Cem Yılmaz sosyal medyayı salladı

Cem Yılmaz'ın 19 Mayıs Mesajı Sosyal Medyayı Salladı
Cem Yılmaz'ın 19 Mayıs Mesajı Sosyal Medyayı Salladı Hilal Mert

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı önce gençler sonra tüm vatandaşlar tarafından ülkenin dört bir yanında coşku ile kutlanıyor. Bir çok ünlü isim de bu özel gün için günün anlam ve öenmine uygun mesajlar paylaştı. O mesajı paylaşanların biri de komedyen Cem Yılmaz'dı.

Cem Yılmaz, Twitter hesabından, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Genclik ve Spor Bayramınız kutlu olsun canım kardeşlerim. Atatürkçüyüz, Cumhuriyetçiyiz, Mutluyuz, Gururluyuz !" yazdı, bu mesaj kısa süre içinde 6 bin rt, 36 bin de beğeni aldı.

İşte 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için mesaj yayınlayan bazı ünlüler ve mesajları;

 

  • ECE ERKEN

"Ordu yok" dediler, Kurulur dedi. "Para yok" dediler, Bulunur dedi. "Düşman çok" dediler, Yenilir dedi. Ve Mustafa Kemal Atatürk Ne Dediyse Yaptı! 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.

  • HADİSE

19 Mayıs'ta genç, 23 Nisan'da çocuk olmayı seviyorum!  Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün cesurca kurtuluş savaşını başlattığı, sonrasında gençlere armağan ettiği, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor bayramını büyük bir onur ile kutluyorum! Sana olan minnet borcumuzu asla ödeyemeyiz!

  • İBRAHİM TATLISES

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin bayramını kutluyorum...

  • KENAN DOĞULU 

Özgürlüğümüzün ilk adımları, Atatürk’ümüzün doğum günü ve her şeyden çok güvendiği gençlere armağanı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun!

Mustafa Kemal Atatürk Cem Yılmaz Twitter 19 mayıs Atatürk'ü Anma Genclik ve Spor Bayramı HADİSE ECE ERKEN İBRAHİM TATLISES KENAN DOĞULU
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?