Cansu Dere ile Engin Akyürek Aşka Yelken Açtı

Başarılı oyuncu ve manken Cansu Dere, aktör Engin Akyürek ile gözlerden uzak aşk yaşadığı iddia edildi.

Cansu Dere ile Engin Akyürek Aşka Yelken Açtı
Cansu Dere ile Engin Akyürek Aşka Yelken Açtı Umut Aslan

Uzun süreden beri hayatında biri olmayan ünlü oyuncu Engin Akyürek'in, Fransız sevgilisinden yeni ayrıldığı bilinen ünlü oyuncu Cansu Dere ile aşk yaşadığı iddia edildi. Gelen bilgilere göre birbirlerine deli divane aşık olan çiftin ilişkilerini gözlerden uzak devam ettirmeye çalıştıkları belirtildi. Bundan dolayı Engin Akyürek ve Cansu Dere ikilisi buluşma yeri olarak Engin Akyürek'in yaşadığı Anadolu yakasını tercih ediyor. Cansu Dere ve Engin Akyürek ikilisi ilişkileriniden emin olana dek basına bir görüntü vermekten kaçınıyor. İkili en son bir ödül töreninde sahneye birlikte çıkmışlardı.

Daha önce aradığı erkek tipini "zeki, akıllı ve muhabbeti iyi" olarak nitelendiren Cansu Dere'nin aradığı bu özellikleri yakışıklı oyuncu Engin Akyürek'de bulduğu anlaşıldı.

Cansu Dere ve Engin Akyürek Kimdir?

Cansu Dere, 1980 Ankara doğumlu manken, oyuncu. Türkiye'nin en başarılı mankenlerinden biri olan Cansu Dere aynı zamanda sunuculuk da yaptı. Cansu Dere, Yunanistan göçmeni olan bir ailenin kızı olarak ilk öğrenimini İzmir'de tamamladı. Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü'nde tamamladı. Engin Akyürek ise, 12 Ekim 1981 tarihinde Ankara’ da doğmuştur. Aslen Erzincan – Tercanlıdır. Babası memur, annesi ise ev hanımıdır. Engin Akyürek’in kendisinden küçük bir de erkek kardeşi var. Çocukluk dönemlerinde futbol oynayan Engin Akyürek’in hayalinde futbolcu olmak varmış. Engin Akyürek, fanatik Beşiktaş taraftarıdır.

cansu dere engin akyürek aşk sevgili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor