Çağla Ayça Altunkaya Kimdir? Çağla Ayça Altunkaya Fotoğrafları

Acun Ilıcalı ile beraberliği konuşulan Çağla Ayça Altunkaya kimdir sorgusu oldukça merak ediliyor. Peki Çağla Ayça Altunkaya Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Çağla Ayça Altunkaya Kimdir? Çağla Ayça Altunkaya Fotoğrafları
Çağla Ayça Altunkaya Kimdir? Çağla Ayça Altunkaya Fotoğrafları Umut Aslan

Magazin dünyasında Acun Ilıcalı ve sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Ayça Altunkaya hakkındaki bilgiler merakla araştırılıyor. Daha önce Miami'de birlikte görülen ikili, bu sefer Mikonos adasında rastlanıldı. Peki Çağla Ayça Altunkaya kimdir? Nerelidir?  Kaç yaşındadır?

Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya İle Mikonos'ta Görüntülendi

Ilıcalı, önceki gün Yunan Adası Mikonos'da, genç sevgilisi Çağla Ayça Altunkaya ile sürat teknesinde görüntülendi. Çeşme'de bindiği sürat teknesiyle Mikonos'a geçip Yunan doslarıyla bir araya gelen ünlü televizyoncuya, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Van Hooijdonk'un eşlik etmesi dikkatlerden kaçmadı. Normal şartlardaki deniz yolculuğu yaklaşık 6 saat sürerken, Acun Ilıcalı, ultra lüks sürat teknesiyle bu mesafeyi sadece 1 saatte katetti. Acun, aşkı Mikonos'ta kahvaltı edebilsin diye denizin üzerinde uçtu.

Çağla Ayça Altunkaya Kimdir?

20 yaşında olan Altunkaya'nın Yalova'da yaşadığı ve hemşirelik okulu mezunu olduğu belirtildi. Öte yandan basketbolla da ilgilendiği öğrenilen Ayça Çağla Altunkaya'nın sosyal medya hesaplarını gizlediği görüldü. Çağla Ayça Altunkaya'nın Acun Ilıcalı ile ilişkilerinin 1 yılı aşkın bir süredir devam ettiği iddia edildi. Öte yandan Çağla Ayça Altunkaya'nın Acun Ilıcalı'nın eski eşi olan Şeyma Subaşı ile olan benzerliği de gözlerden kaçmadı.

Çağla Ayça Altunkaya kimdir Çağla Ayça Altunkaya kaç yaşındadır Çağla Ayça Altunkaya nerelidir Çağla Ayça Altunkaya resimleri Çağla Ayça Altunkaya acun ılıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?