Buse Varol Eski Nişanlı Hakkında Konuştu!

Arabesk şarkıcısı Alişan'In eşi Buse Varol katıldığı bir tv programında Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında konuştu....

Buse Varol Eski Nişanlı Hakkında Konuştu!
Buse Varol Eski Nişanlı Hakkında Konuştu! Hilal Mert

Türkiye'nin müzmin berkarları arasında yer alan ve başından bir nişanlılık süreci geçen Alişan geçen yıl rol aldığı Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı 28 yaşındaki Buse Varol'a aşık olmuştu. Kısa sürede birbirine ısınan çift ilişkilerinin 6. ayında evlenme kararı aldı. 6 Mayıs 2018 pazar akşamı Swissotel'de yaklaşık 1000 kişinin daveti olduğu düğün ile evlenen çiftin nikah şahitliğini de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.

Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan çift geçen haftalarda bir erkek ebek beklediklerini ve bebeğin adını da Burak koyacaklarını duyurdu. Evlendiktan sonra ilk defa tek başına bir tv programına konuk olan Buse Varol Alişan'ın eski nişanlısı Eda Erol hakkında konuştu...

"Bir gün TV'de magazin programı izlerken Alişan'ın nişanlandığını, evlenmek üzere olduğu haberine denk geldim. "Bir Alişan bir de Beyaz vardı. Geriye ben kaldım. Alişan bekleseydi, onunla evlenirdim" diye esprili konuşma yaptım. Ağzımdan çıkan bir dua gibi evrene mesaj olarak gitmiş. Alişan mutluluğa adım atarken hangi kafayla bunu söyledim anlamıyorum. Alişan'ın, Eda Erol'dan ayrıldığı haberlerini okuyunca vicdanlı bir insanım, üzüldüm. Sonuçta Eda da, bir genç kız. Evlilik ve yuva hayali kurdu. Ne kadar üzülmüştür. Kendisini tanımıyorum, ama saygı duyuyorum. Sosyal medya bir dönem bizleri kıyasladı. Bu çok üzücü, sıkıcı ve kırıcıydı. Onun da özel hayatı var. Belki annesi, ya da varsa erkek arkadaşı rahatsız oluyor. Belki böylesi onun için daha iyi ve hayırlı olmuştur. Yolu açık olsun, hep mutlu olsun."

Ayrılık haberi ilk olarak duyuran Eda Erol, konuyla ilgili şunları söylemişti; "Alişan ile nişanlılık dönemi bir yolculuktu ve bitti. Herkese mutluluklar."

Buse Varol Nişanlı Alişan Eda Ero magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor