Burcu Esmersoy Hack Dosyası Kapandı

Ünlü manken ve sunucu Burcu Esmersoy'un üstsüz fotoğrafları hackerlar tarafından internete sızdırılmıştı. Bu konuda şikayetçi olan Burcu Esmersoy mahkemeye gitmeyince dosyası kapandı.

Burcu Esmersoy Hack Dosyası Kapandı
Burcu Esmersoy Hack Dosyası Kapandı Umut Aslan

Geçtiğimiz sene yataktayken kendini selfie ile fotoğraflayan güzel model Burcu Esmersoy'un çektiği üstsüz ve iç çamaşırlı selfieler hackerların girişimi ile internete sızdırılmıştı. Burcu Esmersoy'un hacklenerek çıplak resimlerinin internete düşmesi ise sosyal medyadı o dönemlerde  adeta sallamıştı. Hackerların Burcu Esmersoy'un iCloud hesabını girip fotoğrafları o hesaptan sızdırdığı ortaya çıkınca Burcu Esmersoy da bu konuda kendisini mağdur ederek çıplak fotoğraflarını internette yayınlanan kimliği belirsiz kişi veya kişilerden şikayetçi olmuştu. Burcu Esmersoy'un şikayeti sonrasın soruşturma başlatılmış ve soruşturma kapsamında ifadesi alınmak üzere defalarca mahkemeye çağrılan Burcu Esmersoy ifade vermeye gitmeyince şikayet ettiği dava dosyası kapanmış oldu. 15 ay boyunca avukatı aracılığı ile mahmeye ifade vermek için çağrılan Burcu Esmersoy, mahkemeye gitmeyince savcılık Burcu Esmersoy'un hacklenerek  çıplak fotoğraflarının internette sıdırılması konusuyla ilgili somut bir delil bulunmadığını da belirterek dosyayı kapattı.

Geçtiğimiz sene hackerlar Jennifer Lawrance, Kate Upton gibi yüzlerce ünlü manken ve oyuncunun hesaplarını girip çıplak resimlerini internnet yayınlayarak gündem oluşturmuştu.

burcu esmersoy çıplak fotoğrafı burcu esmersoy hack burcu esmersoy üstsüz fotoğraf hack
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı