Burak Yılmaz ile İstem Yılmaz Resmen Boşandı

Trabzonspor'da forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz ile eşi İstem Yılmaz arasında görülen boşanma davsı sonuçlandı

Burak Yılmaz ile İstem Yılmaz Resmen Boşandı
Burak Yılmaz ile İstem Yılmaz Resmen Boşandı Hilal Mert

Trabzonspor'da forma giyen milli futbolcu Burak Yılmaz bir süredir ayrı yaşadığı eşi ile resmen boşandı. Milli futbolcu Burak Yılmaz ile eşi İstem Yılmaz arasında görülen çekişmeli boşanma davasında mahkeme tarafların boşanmalarına karar verdi.

Mahkemenin verdiği kararda tazminat ve nafaka ile ilgili bölümler ise dikkat çekti.

İstem Yılmaz, milli futbolcu eşi Burak Yılmaz'dan 12 milyon TL tazminat ve aylık 65 bin TL nafaka talep etti. İstem Yılmaz'ın talebi mahkemece haklı görülmeyerek reddedildi. Mahkemece İstem Yılmaz'a 1,3 milyon TL tazminat ve aylık 10 bin TL nafaka ödenmesine karar verildi. Ayrıca mahkemece çocuklar için toplam 11 bin TL iştirak nafakası ödenmesine karar verildi.

NELER OLMUŞTU?

2014'te Galatasaray'da forma giyen Burak Yılmaz İstem Atilla ile dünya evine girdi. 1 Nisan 2015'te Galatasaraylı golcü Burak Yılmaz'ın, geçen yıl evlendiği eşi İstem Yılmaz'dan Nazlı adlı bir çocuğu oldu. 21 Ağustos 2016'da da Futbolcu Burak Yılmaz, ikinci kez baba oldu. 13 Haziran 2016'da İstem Yılmaz Burak Yılmaz'a "şidde gördüm" iddiasıyla boşanma davası açtı. Boşanma davası Haziran 2018'de sonuçlandı. Mahkemece İstem Yılmaz'a 1,3 milyon TL tazminat ve aylık 10 bin TL nafaka ödenmesine karar verildi. Ayrıca mahkemece çocuklar için toplam 11 bin TL iştirak nafakası ödenmesine karar verildi.

Burak Yılmaz İstem Yılmaz Boşanma tazminat nafaka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Karabükspor     2018-06-11 Bazı kadınları tenzih ederim ama bazı! kadınlar evlenirken masraf boşanırken tazminat! Sonra eşit haklar vs erkeğin sömürülmesi üzerine kurulmuş medeni durum mu olur vicdansızlık resmen. Dediğim gibi kadınların hepsi diyerek genellemiyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş