"Burak Özçivit Tükendi" Diyenlere Burak Özçivit'ten Yanıt Var

Ünlü oyuncu ve yapımcı Burak Özçivit hakkında çıkan "tükenmişlik sendromuna yakalandı" haberleri için açıklamada bulundu...

Hilal Mert

Ünlü oyuncu ve yapımcı Burak Özçivit hakkında geçtiğimiz günlerde dikkat çeken  haberler çıktı. Ünlü oyuncu Burak Özçivit'in tükenmişlik sendromuna yakalandığı ve psikiyatri tedavisi gördüğüyle ilgili iddia edildi. Geçen yaz kendi gibi ünlü bir oyuncu olan Fahriye Evcen ile evlenen ve İstanbul'un boğaz kesiminde yer alan Beykoz'a lüks bir siteye taşınan ve 7 + 2 müstakil bir evde yaşayan Burak Özçivit'in tedavi gördüğü doktara “Ben bu hayatta istediğim her şeyi elde ettim. Canım kahve içmek istedi Paris’e gittim. Gezmek istedi, Ortadoğu'ya gittim ama artık hiçbir şeyden zevk alamıyorum” dediği iddia edildi.

Çıkan haberlere sessiz kalamayan Burak Özçivit bir açıklama yapma gereği duydu. Burak Özçivit, hakkındaki iddiaları reddederekki tükenmişlik sendromu yaşadığı iddialarının gerçek dışı olduğunu belirtip yeni sezonda ekrana gelecek rolüne motive olduğunu söyledi. 

“Yeni sezona tam motiveyim. Bir sıkıntı yok. Ben Kara Sevda dizisinin ardından 2 sinema filmi çektim. Ardından reklam projesinde oynadım. Yapım şirketiyle önceden yaptığı anlaşmasının devam ediyor ve gelen senaryoları okuyorum. Yeni sezona bomba gibi girmek için uzun bir tatile bile çıkmadım. Yeni sezonda çok konuşulacak bir proje ile ekranlara geleceğim. Tüm zamanımı bu projenin detaylarıyla uğraşarak geçiriyorum.”

magazin Burak Özçivit Fahriye Evcen tükenmişlik sendromu cevap
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?