Bülent Ersoy'a İcra Geldi! İşte Nedeni...

Oya Aydoğan'ı hastaneden ziyaret eden Diva lakaplı şarkıcı Bülent Ersoy'un Lezan Mutlu ile o günlerde ettiği kavganın suları hala durulmadı...

Bülent Ersoy'a İcra Geldi! İşte Nedeni...
Bülent Ersoy'a İcra Geldi! İşte Nedeni... Hilal Mert

2016'da başlayan kavga 2 yıldır bitemedi! Boğazına kaçan patates sonucu yoğun bakıma alınan ve 15 mayıs 2016 günü hayatını kaybeden oyuncu Oya Aydoğan'ı hastaneden ziyaret eden Diva lakaplı şarkıcı Bülent Ersoy, çıkışta yaptığı basın açıklamasında (Oya Aydoğan'ın o zamanlar yaptığı programda partneri olan) Lerzan Mutlu için, “Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” demişti.

Bu açıklamadan sonra Lerzan Mutlu, Bülent Ersoy hakkında suç duyurusunda bulunmuş ve  Ersoy hakkında “tehdit” suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Bülent Ersoy’un daha sonra başka bir röportajında Lerzan Mutu’ya “Ben sesimle döverim, bilgimle gömerim” diyerek yine tehdit ettiği iddia edildi. İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi, 5 ay önce “tehdit” suçundan Bülent Ersoy’a 30 gün adli para cezası verdi. Verdiği cezada indirime giren mahkeme, Bülent Ersoy’un günlüğü 50 liradan 18 gün karşılığı 900 lira para cezasına çarptırılmasını kararlaştırdı. Ayrıca Lerzan Mutlu’nun avukatı Hızır Barbaros Bursalığolu’nun 2 bin 180 liralık vekâlet ücretini de Ersoy’un ödemesine karar verildi..

Bülent Ersoy’un, Avukatı Hızır Barbaros Bursalıoğlu’nun 2 bin 180 liralık vekalet ücretini ödemediği gerekçesiyle İstanbul Anadolu 9. İcra Müdürlüğü’ne “alacaklı” olarak başvuruda bulunan Lerzan Mutlu, Bülent Ersoy hakkında icra takibi başlattı.

Avukat Hızır Barbaros Bursalıoğlu, “İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi 3 Nisan 2018 tarihli kararında Lerzan Mutlu’nun avukatlık asgari ücret tarifesi gereğince kabul ve takdir edilen 2 bin 180 liralık vekalet ücretinin sanıktan alınarak katılana verilmesine hükmetmiştir. Karar kesinleşmesine rağmen bugüne kadar hükmedilen ücret ödenmediğinden Bülent Ersoy aleyhine yasal takip başlatılmıştır” dedi.

Lüks yaşamı ve emlak zenginliği ile bilinen Bülent Ersoy'dadn konuya dair bir açıklama gelmedi...

Bülent Ersoy İcra Lerzan Mutlu Oya Aydoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?