Black Mirror 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak? Black Mirror Nereden İzlenir?

Türkiye'de milyonlarca kişi tarafından ilgiyle izlenen Netflix yapımı Black Mirror dizisinin 5. sezon 1. bölümü ne zaman başlayacak? Black Mirror nereden izlenir?

Black Mirror 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak? Black Mirror Nereden İzlenir?
Black Mirror 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak? Black Mirror Nereden İzlenir? Umut Aslan

Mart 2018'de izleyicisine teknolojisinin karanlık yüzünü gösteren ve Türkiye'de milyonlarca izleyici kitlesi bulunan distopik dizi Black Mirror 5. Sezon onayını almıştı. 4. sezonu 2017 yılının Aralık ayında sona eren İngiliz Black Mirror dizisi 3. sezondaki San Junipero adlı bölümü 2 Emmy ödülü almıştı. 5. sezon için onay alan  Black Mirror dizisinin aynı zamanda 5. sezonunun fragmanı da yayınlandı. İşte güvenlik, sosyal medyanın korkutan yüzü ve teknolojik distopyaya değinen Black Mirror dizisinin 5. sezon fragmanı...

Yayınlanmaya başladığı 2011 yılından beri Netflix'in en popüler yapımlarından olan Black Mirror, teknolojinin ilerlemesiyle beraber insanlığın geleceği noktayı işleyerek  büyük yankı uyandırmayı başarmıştı. Netflix’in en popüler dizilerinden olan ‘Black Mirror’ her bölümünde farklı bir hikaye anlatarak, teknolojinin hayatımıza etkilerini iğneleyici ve sürükleyici bir dille yansıtıyor.

Netflix'in en popüler dizilerinden olan Black Mirror dizisi 4. sezonunda hayranlarını bir hayli etkilemişti. 4. sezonda özellikle USS Callister bölümü ve final bölümü olan Black Museum bölümü izleyicilerin nefeslerini kesmişti. 5. sezon için de onay alındığını aylar önce duyuran dizinin yapımcıları 5. sezonun çok daha heyecanlı ve sürükleyici olacağının ilk sinyallerini de verdi. Black Mirror'ın Twitter hesabından yapılan paylaşımda "Gelecek, her zamankinden parlak olacak" mesajı ile 5. sezona atıfta bulunuldu.

Jesse Plemons, Cristin Milioti, Jimmi Simpson, Michaela Coel, Andrea Riseborough, Andrew Gower, Kiran Sonia Sawar, Georgina Campbell, Joe Cole, George Blagden, Maxine Peake, Jake Davies, Clint Dyer, Douglas Hodge, Letitia Wright ve Babs Olusanmokun’ın yer aldığı dördüncü sezonun ardından beşinci sezon bölümlerinde kimlerin rol alacağı bilinmiyor.

 

Black Mirror 5. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak? Black Mirror Dizisi Nereden İzlenir?

Black Mirror dizisinin 5. sezonunun ne zaman yayınlanmaya başlayacağı ile ilgili şu ana kadar henüz dizi yapımcılarından bir açıklama gelmese de Black Mirror dizisinin 3. sezonu 21 Ekim 2016 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin 4. sezonu ise 29 Aralık 2017 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. Bu yüzden Black Mirror 5. sezon bölümlerinin de 2018 yılının son çeyreğinde yayınlanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Black Mirror dizisi Netflix üyeliği sonrasında 4k yayın ile izlenebilmektedir.

Black Mirror Dizisinin 5. Sezonu Kaç Bölümden Oluşacak?

Dizinin 5. sezonunun kaç bölümden oluşacağı kesin olarak açıklanmadı fakat dizinin 3. ve 4. sezonlarının ikisi de 6 bölümden oluşmuştu. Dizinin 5. sezonunun da aynı şekilde 6 bölümden oluşabileceği tahmin ediliyor.

black mirror nereden izlenir black mirror 5. sezon izle black mirror 5. sezon 1. bölüm izle black mirror 5. sezon kaç bölüm black mirror 5. sezon ne zaman başlayacak black mirror 5. sezon 1. bölüm ne zaman başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor