Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye'deki Görevini Açıkladı

Yeni sezon için Acun Ilıcalı ile el sıkışan Beyazıt Öztürk, yeni sezon “O Ses Türkiye” için tüyolar verdi...

Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye'deki Görevini Açıkladı
Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye'deki Görevini Açıkladı Hilal Mert

21 yıldır her cuma gecesi Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Beyaz Show' Kanal D'nin yeni sahibi tarafından bitirilmişti. Demirören Medya tarafından alınan bu kararın ardından Beyazıt Öztürk yeni kanalı ve yeni programına transfer oldu.

TV 8 'in sahibi ve "O Ses Türkiye" yarışmasının sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'nin kadrosuna Beyazıt Öztürk'ü dahil ettiğini geçen hafta duyurmuştu. Ünlü şovmenin, Acun Ilıcalı yerine programı sunacağı iddia edilmişti.

Önceki gün Atatürk Havalimanı’nda Kıbrıs tatilinden dönerken görüntülenen ünlü şovmen Beyazıt Öztürk , yeni sezonda yer alacağı O Ses Türkiye yarışması hakkında konuştu. Acun Ilıcalı’nın yerine yarışmayı sunacağı iddia edilen Öztürk, “Belki o durum ileride olabilir ama şu an ben sadece jüri üyesiyim. Kadro henüz netleşmedi” diye konuştu. Programda yer alacağı açıklandıktan sonra sosyal medyada müzik bilgisi eleştirilen ünlü şovmen bu konu için gülerek “Onu program başladıktan sonra görecekler, biraz bekledikten sonra yorum yapmaları lazım” dedi.

Acun Ilıcalı, daha önce Beyazıt Öztürk'ün programdaki poziyonu için şöyle demişti;
“Beyaz hem moderatör hem de jüri olabilecek bir isim. Hangi pozisyon olacağına ise birlikte karar vereceğiz. Benim için önemli olan O Ses Türkiye ailesinde olması. Çünkü Türkiye’nin en önemli isimlerinden biri Beyazıt Öztürk."
 
Öte yandan bu yıl kadroda olup olmayacağı merak edilen Gökhan Özoğuz diğer adıyla Athena Gökhan ise yarışmadan ayrıldığını duyurmuştu.
"Beni çok heyecanlandıran bir proje ile eş zamanlı olarak başlayacak yeni albümün kayıtları ve en önemlisi sizlerle konserlerde daha çok buluşabilmek için bu sene, 5 yıl boyunca keyifle yaptığım O Ses Türkiye'de yer almayacağım."
 
Yarışmadan ayrılacağı iddia edilen Yıldız Tilbe de bu iddiaları yalanlamıştı... Yeni sezonda Beyazıt Öztürk dışında jüride yer alacak isimler henğz netlik kazanmadı...
Beyazıt Öztürk O Ses Türkiye jüri Acun Ilıcalı Gökhan Özoğuz Yıldız Tilbe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?