Berk Oktay’ın Çıplak Fotoğraflarını Eşi Sızdırmış!

Oyuncu Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu'nun hacker'lar tarafından ele geçirildiği iddia edilen çıplak fotoğraflarının nereden yayıldığı belli oldu...

Berk Oktay’ın Çıplak Fotoğraflarını Eşi Sızdırmış!
Berk Oktay’ın Çıplak Fotoğraflarını Eşi Sızdırmış! Hilal Mert

Oyuncu Berk Oktay ve eşi Merve Şarapçıoğlu'nun çok sayıda uygunsuz fotoğrafının sosyal medya hesaplarından yayınlanması geçen aylarda magazin gündemine damga vurmuştu! Sorunlarını aşamayan çift boşanma kararı aldı. Avukat olan Merve Şarapçıoğlu 'nun maddi ve manevi tazminat istediği dava henüz karara bağlanmadı...

Boşanma davası sürerken kim veya kimler tarafından o uygunsuz fotoğrafların sosyal medyaya yüklendiği siber suçlarla mücadele polisi tarafından araştırılmaya başlandı. Oyuncu Berk Oktay ve boşanma davası açtığı eşi Merve Şarapçıoğlu'nun hacker'lar tarafından ele geçirildiği iddia edilen çıplak fotoğraflarının nereden yayıldığı dün ortaya çıktı.

Berk Oktay'ın avukatı Serdar Öktem konuya dair hazırlanan raporla ilgili şu ifadeleri kullandı;

"Savcılığın soruşturması üzerine dosya İstanbul Siber Suçlarla Şube Müdürlüğü'ne gönderildi. Siber Suçlar, konuya ilişkin raporlarını tamamladı. Raporu bizzat inceledim. Rapora göre soruşturmanın baş şüphelisi Merve Şarapçıoğlu. Şarapçıoğlu'nun annesinin soruşturmayla ilgisi yok. Merve Şarapçıoğlu annesine ait telefon hattını kullanmış. Savcılık soruşturmasını kısa sürede neticelenmesini bekliyoruz."

NELER OLMUŞTU?

Eşinin rol aldığı Savaşçı dizisinin setinden boş vakitlerinde eve gelmediğini, evlilik birliğinin kurulmadığını ve eşi Berk Oktay'dan şiddet gördüğünü mahkeye verdiği dilekçede iddia eden Merve Şarapçıoğlu eşi Berk Oktay'dan 250 bin TL maddi, 250 bin TL manevi olmak üzere toplamda 500 bin TL tazminat ve aylık 10 bin TL nafaka talep etmişti.

Boşanma davası için gün bekleyen çift için bugün bomba bir iddia ortaya atıldı. Akşam gazetesinin magazin eki Akşam Life'te yer alan habere göre; Berk Oktay ile avukat eşi Merve Şarapçıoğlu aralarındaki sorunları halletti ve boşanmaktan vazgeçti. Birbirine bir şans daha vermeye karar veren çift şimdilerde  başbaşa tatil yaparak yazın tadını çıkarıyor.

Berk Oktay 2016 yılında 6 yıllık sevgilisi avukat Merve Şarapçıoğlu ile hayatını birleştirmişti...

Berk Oktay Merve Şarapçıoğlu sosyal medya boşanma magazin uygunsuz fotoğraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor