Bekar Gidip Evli Gelecekler

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz bekar gittikleri ABD'den evli dönecek.

Bekar Gidip Evli Gelecekler
Bekar Gidip Evli Gelecekler

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Berk Suyabatmaz ile evlilik yolunda ilk adımları olan nişan yüzüklerini takmıştı. Bülent Cankurt köşe yazısında Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz'ın ABD'den evli döneceğini yazdı.

Bülent Cankurt'un, "Bekar gittikleri ABD’den evli dönecekler" başlıklı yazısı şöyle:

2006'da evlendiği İtalyan Massimo Cusimano'nun ihanetine uğradığı için evlilik konusunda ağzı yanan ve bu sebepten ötürü yoğurdu fazlasıyla üfleyen ünlü sunucunun, ikinci kez gelin olacağını tüm Türkiye bu köşeden öğrenmişti.

Verdiği tüm röportajlarında "Bir daha evlenmem" diyen Burcu Esmersoy'un, geçtiğimiz yaz başından bu yana ilişkileri olan Berk Suyabatmaz ile mayıs ayında evleneceğini, 10 Ocak'ta yazmıştım. Geçen hafta Amerika'ya giden ve Coachella'da kurtlarını döken çifte kumruların, Türkiye'ye gelin-damat olarak döneceğini de ilk benden öğrenin.Los Angeles'da evlenmeye karar veren Esmersoy-Suyabatmaz çifti, umarım bir ömür mutlu olur." sözleriyle duyurdu.

Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz günlerde, 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burcu Esmersoy'u ailesinden istemişti. Çift nişan yüzüklerini takmıştı. 

Burcu Esmersoy Kimdir? 

2 Ekim 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur.Annesinin ismi Kamile babasının ismi ise Timur'dur. Çerkez kökenli bir sunucudur.Annesi ile babası o henüz 4 yaşındayken ayrılmışlardır.Ablası ve babaanesinle beraber yaşamıştır.

Beşiktaş Lisesi'ni bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi'ne giren Esmersoy, bu okulda Turizm İşletmeciliği okudu ve bu bölümden mezun olmasının ardından New York Üniversitesi'nden Hospitality, Tourism and Sports Management eğitimi aldı.

1997 yılında katıldığı güzellik yarışmasında "Miss International" seçilerek Türkiye'yi Japonya'da temsil etti ve "Dostluk Güzeli" oldu. 1998 yılında Günel Zeynalova-Didem adlı klipte Didem karakterinde oynamıştır. Kanal D'de çocuk programları yapımcılığı ve program sunuculuğu yaptı. Dialog Spikerlik ve Sunuculuk Okulu'nu derece ile bitirdi. 2000 ile 2005 yılları arasında CNN Türk'te spor departmanında dış haber editörlüğü, muhabirlik ve spor spikerliği yaptı.

 

Berk Suyabatmaz Kimdir?

1978 yılının Mart ayında dünyaya gelen İş Adamı Berk Suyabatmaz aslen Antalya'lıdır ve Antalya'da dünyaya gelmiştir.

İş hayatı dışında sosyal hayatı ilede sıkça gündeme gelen Berk Suyabatmaz son olarak 2017 yılında güzel sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy ile birlikteliğiyle sıkça gündeme gelmektedir.

Ayrıca sıkça sosyal medya hesapları üzerinden seyahat ettiği ve gezdiği yerleri paylaşan Berk Suyabatmaz'ın günümüzde oldukça fazla bir takipçisi vardır.

Geçmiş dönemlerde ismi Ayşe Özyılmazel, Neslişah Alkoçlar, Merve Hasman, Tuğçe Postoğlu, Deniz Marşan ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerle anılmıştır. Denizcilik sektörü üzerine iş hayatını sürdüren Berk Suyabatmaz ayrıca kayak sporları ilede ilgilenmektedir.

burcu esmersoy aşk evlilik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş