Batman'da 68 Yaşındaki Adam 19 Yaşındaki Kızla Evlendi

Batman merkeze bağlı bir köyde muhtar olan 68 yaşındaki M.S.Ö kendinden 49 yaş küçük bir kızla evlendi. Üstelik yaşlı adam lüks bir salonda düğün düzenledi.

Batman'da 68 Yaşındaki Adam 19 Yaşındaki Kızla Evlendi
Batman'da 68 Yaşındaki Adam 19 Yaşındaki Kızla Evlendi Umut Aslan

Batman'da merkeze bağlı bir köyde evliliğe doyamayan 68 yaşındaki muhtar M.S.Ö, 4 eşi ve 30 çocuğu olmasına rağmen 19 yaşındaki bir kızla evlendi. Batmanlı muhtar M.S.Ö.'nün ilerleyen yaşına ve onlarca çocuğuna rağmen böyle bir evlilik yapmasına hem 5. eşi olması dolayısıyla hem de gelinin çok küçük yaşta olması sebebiyle tepki yağdı. Bu evliliği başta 68 yaşındaki muhtarın çocukları, eşleri ve akrabaları yadırgarken muhtarın genç kızla olan düğününe ailesinden komşularından ve arkadaşlarından hiç kimse katılmadı. Sadece bir kaç kişinin katılımıyla lüks bir düğün salonunda gerçekleşen düğünde halayı sadece 19 yaşındaki gelin A.B, 68 yaşındaki muhtar damat M.S.Ö ve bir kaç kişinin çekmesi ilginç görüntüler oluşturdu. 

Basın mensuplarının 68 yaşındaki damat M.S.Ö'ye ulaşarak bilgi alması sonucu  M.S.Ö esasen evlenmediğini ve yapılan düğünün formalite icabı olduğunu iddia etti. 19 yaşındaki genç gelin A.B ise kocasıyla aynı sözleri sarfederek ilginç bir açıklamada daha bulundu. Evlenmediklerini iddia eden genç kız gelinliğe hasret kaldığı için böyle bir düğün organizasyonu düzenlediklerini söyledi. Hasret gidermek için kendi aralarında düğün yapıp, müzik çalıp oynadık diyen genç kızın ve yaşlı damatın söyledikleri gelen tepkiler üzerine uydurulmuş bir yalan olarak nitelendirildi.

Düğünde çekilen bu resimde de halay çekenler arasında genç gelin A.B, yaşlı damat M.S.Ö ve damatın 2 arkadaşının yanı sıra davulcu, kameramanından başka düğüne katılan kimse görünmüyor.

batman küçük gelin yaşlı damat evlilik düğün
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş