Ayrılmışlardı Şimdi Evleniyorlar...

Nisan ayında sürpriz bir karar alarak yollarını ayıran Murat Boz ve Aslı Enver'in evleneceği iddia edildi...

Ayrılmışlardı Şimdi Evleniyorlar...
Ayrılmışlardı Şimdi Evleniyorlar... Hilal Mert

Nisan ayında sürpriz bir karar alarak yollarını ayıran Murat Boz ve Aslı Enver için sğpriz açıklamalar yapıldı. Nisan ayında beraber oturdkları konutu terke den ve yrılık için bir sebep göstermeyen Murat Boz Alı Enver'den ayrıldığını duyurmuştu. Magazin kulsilerinde dolaşan habere göre de bu ayrılığın nedeni Aslı Enver'in evlenmek istemesi Murat Boz'Unda bu fikre sıcak bakmaması idi.

Yaşadıkları 4 aylık ayrılığın ardından Aslı Enver'e arkadaşları aracılığı ile haberler yollayan ve barışmak isteyen Murat Boz Aslı Enver'den hiç bir şekild eolumlu cevap alamadı. Son olarak da ayrılık nedeni olan konuyu gündeme getiren Murat Boz, iddialara göre Aslı Enver’e evlilik teklifinde bulundu.

Murat Boz yakın arkadaşı olan TV 8’in patronu Acun Ilıcalı’nın da devreye girmesini istedi ve Acun Ilıcalı’nın ikiliyi yeniden bir araya getirmek yönünde çaba harcadığı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

İki buçuk yıl birlikte olduğu eski sevgilisi Murat Boz’dan gelen bu sürpriz teklif karşısında çok şaşıran Aslı Enver iddiaya göre teklifi kabul etmedi ancak teklife soğuk da bakmadı. Güzel oyuncu Murat Boz'a bir süre için düşünmek istediği iletti iddia göre.

Şimdi tüm magazin camiası ve basın Enver'den gelecek o açıklamayı bekliyor...

Aslı Enver Murat Boz evlilk ayrılık istanbullu gelin magazin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor