Avlu Geri Dönüyor! Yeni Sezon Tanıtımı Yayınladı!

Star TV ekranlarında her perşembe yayınlanan Avlu'nun 2. yeni sezon tanıtımı görücüye çıktı...

 Avlu Geri Dönüyor! Yeni Sezon Tanıtımı Yayınladı!
 Avlu Geri Dönüyor! Yeni Sezon Tanıtımı Yayınladı! Hilal Mert

Star TV ekranlarında her perşembe yayınlanan ve bir kadının hapishane hayatını konu alan Avlu geri dönüyor! Birinci sezonu ile izleyicinin beğenisini kazanan Avlu, yeni sezonu ile nefes kesen hikayesine kaldığı yerden devam ediyor. İftarlık Gazoz, Dondurmam Kaymak gibi başarılı projeleri yöeneten Yüksel Aksu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Limon Yapım imzası ile ekrana gelecek. 

Bu sezonda Ecem’in ölümünün ardından Deniz (Demet Evgar), kızının intikamını almak için tüm dengeleri değiştiriyor. İkinci yeni sezon tanıtımında, "Bir Kayıp; Bir İnsanı Nasıl Değiştirir?", "Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak…" sözleri dikkat çekti.

Avlu dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Avlu dizisi yayınlanan sezon finalinde Deniz'in tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermekti. Deniz, kızının sevgilisinin adını öğrendiği andan itibaren içindeki yas ve keder yerini öfke ve intikam isteğine bırakır. Artık tek isteği kızının katilini bulmak ve hak ettiği cezayı vermektir. Ama bu Deniz için hiç kolay olmayacaktır.

Avlu'nun sezon finalinde kızının ölümü ardından kendisini kaybeden Deniz, Kudret'i defalarca bıçaklamıştı. Hem Kudret hem de Eylül'ün akıbeti eylül ayında başlayacak olan yeni sezonda netlik kazanacak.

Avlu Yeni Sezon fragman tanıtım demet evgar startv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?