Aslıhan Doğan & Arda Turan'ın Bebeği Göründü

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan'ın anne karnında olan 4 aylık bebeği kendini göstemeye başladı

Aslıhan Doğan & Arda Turan'ın Bebeği Göründü
Aslıhan Doğan & Arda Turan'ın Bebeği Göründü Hilal Mert

Başakşehirli kaleci Volcan Babacan ile A Haber spikeri Hilal Özdemir önceki gece Çırağan Sarayı'nda evlendi. Düğüne katılan çok sayıda futbolcu arasında Aslıhan Doğan ile evde yapılan sade bir tören ile evlenen Başakşehirli futbolcu Arda Turan da vardı. 4 aylık hamile eşi ile gazetecilere poz veren Arda Turan bebeğin cinsiyeti hakkında sessizliğini korudu ama kulislerde ünlü çiftin erkek beklediği konuşuluyor. 

Muhabirler “Doğacak bebeğinizin cinsiyetini öğrendiniz mi? Bebeğinize ne isim vermek istiyorsunuz?” şeklinde sorular sordu ama ünlü çift muhabirlerin sorularına yanıt vermedi.

NELER OLMUŞTU?

3 yılı aşkın süredir beraber olan ve bir ayrıl bir barış olarak yılan hikayesine dönüşmüş bir ilişki yaşayan Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile Aslıhan Doğan 2018 mart ayında sade bir nikah töreni ile aile arasında evlenmişti. Arda Turan'ın Beykoz Çubuklu Vadisi konutunda yapılan nikah töreninde Arda Turan'ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğa yapmıştı.

Yapılan ani nikah için 'Aslıhan Doğan hamile' haberleri çıkmış, çıkan haberlere Arda Turan cephesi sert eleştiri getirmiş ve sert bir dille bu haberleri yalanlamıştı ama kısa süre sonra gerçek ortaya çıktı!

Başakşehir Volcan Babacan Hilal Özdemir Çırağan Sarayı Aslıhan Doğan Arda Turan hamile bebek cinsiyet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş