Aşkları Devam Ediyor

Başak Daşman ile Batuhan Begimgil, iki yıl önce birlikte rol aldıkları dizide başlayan aşkları devam ediyor.

Aşkları Devam Ediyor
Aşkları Devam Ediyor

Aşklarını gözlerden uzak yaşayan sevgililer, önceki gün İstanbul Arnavutköy’de sabah sporu yaparken objektiflere takıldı. Aşklarını medya önünde yaşamayı sevmeyen çiftin aşkı hala devam ediyor.

Başak Daşman Kimdir?

Başak Daşman, 10 Nisan 1981 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümünde okudu. Okul döneminde animasyon yaparmış. Palyaço, pamuk prenses gibi kılıklara girmiş.Son dönemlerde Avrupa Yakası dizisindeki Esin rolüyle ve Çemberimde Gül Oya’daki Handan rolüyle tanındı.TRT 1 ve TRT INTte yayınlanan Benimle Oynar Mısın? programında rol aldı.

Batuhan Begimgil Kimdir?

20 Eylül 1991 İstanbul doğumlu olan Batuhan Begimgil, bir evin tek çocuğudur. Babası mühendis olan Batuhan Begimgil eğitimini babası gibi mühendislik üzerine tamamlamıştır. İnşaat mühendisliği mezunu olan Batuhan Begimgil'in özel tiyatro eğitimi de bulunmaktadır.

Oyunculuk hevesi çocukluk zamanlarında başlayan Batuhan Begimgil, yaz aylarında animasyon gösterilerine katılıp, aynı zamanda da çocuk tiyatrolarında rol almıştır. Ardından tiyatro üzerine eğitim alan Batuhan Begimgil, profesyonel olarak ilk oyunculuğunu Elde Var Hayat isimli dizide sergilemiştir.

Batuhan Begimgil'in en fazla öne çıktığı proje ise, Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü gibi isimlerle birlikte rol aldığı Medcezir isimli dizi olmuştur. Batuhan Begimgil Medcezir dizisinde Burak karakteri ile ekranlara gelmiştir.

başak daşman aşk begimgil batuhan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor