Arda Turan'dan Ayak Yıkatma Açıklaması

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından "yeni fizyoterapistim" notu ekleyerek paylaştığı fotoğraf tepki çekince Arda Turan bir açıklama yapma gereği duydu.

Arda Turan'dan Ayak Yıkatma Açıklaması
Arda Turan'dan Ayak Yıkatma Açıklaması Umut Aslan

Medipol Başakşehir'in orta saha oyuncusu Arda Turan geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşmış ve fotoığrafa bir de not ekleyerek "yeni fizyoterapistim" açıklamasını eklemişti. Fakat fotoğrafın eşi Aslıhan Doğan Turan'a ayağını yıkatır gibi görünmesi dolayısıyla bir takım çevrelerden tepki toplamıştı. Özellikle fizyoterapist camiasında yankı uyandıran bu fotoğraf fizyoterapistleri derinden üzmüş ve Arda Turan'a sosyal medyadan olan tepkiler çığ gibi büyümüştü. Sosyal medyada çokça konuşulan Arda Turan'ın son attığı fotoğraf sonrasında tepkiler büyüyünce Arda Turan bir açıklama yapmak durumunda kaldı. Arda Turan yaptığı ikinci açıklamada ayağını yıkatma gibi bir durumun olmadığının, eşi olan aslıhan Doğan turan'ın ayağına buz koymaya yardımcı olduğu için "yeni fizyoterapistim" açıklamasını yaptığını sözlerine ekledi.

Çok konuşulan fotoğraf ile ilgili konuşan Medipol Başakşehir'li orta saha oyuncusu Arda Turan şu açıklamayı yaptı. "‘Dizimdeki buza yardımcı olduğu için; Eşime yeni fizyoterapistim diyorum… Ayağım da buzlu kovada! Şaka, komiklik, eğlence hani… Baktığımızı ne zaman göremez olduk. Ne ayak yıkatması… Allah akıl fikir versin. Hatırlatma: Geçmiş olsun denir.’

İşte Arda Turan'ın sosyal medyadan paylaştığı ve eşi Aslıhan Doğan Turan'ın bulunduğu tepkilere neden olan o fotoğrafı

Gelen tepkiler üzerine sosyal medyadan Arda Turan'ın yaptığı açıklama paylaşımı;

 

Ara transfer döneminde Barcelona'dan Medipol Başakşehir'e transfer olan Arda, kısa bir süre önce hayatını Aslıhan Doğan ile birleştirmiş, Beykoz Çubuklu'da yapılan nikah törenine çiftin ailelerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan da katılmıştı.

arda turan fizyoterapist ayak yıkatma aslıhan doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş