Alişan'la Yıldızı Parlayan Buse Varol Sunuculukta Başarılı Olamadı

Arabesk şarkıcısı Alişan ile evlendikten sonra yıldızı parlayan oyuncu Buse Varol'un ilk sunuculuk deneyimi fos çıktı...

Alişan'la Yıldızı Parlayan Buse Varol Sunuculukta Başarılı Olamadı
Alişan'la Yıldızı Parlayan Buse Varol Sunuculukta Başarılı Olamadı Hilal Mert

Türkiye'nin müzmin bekarları arasında yer alan ve başından bir nişanlılık süreci geçen Alişan geçen yıl rol aldığı Dostlar Mahallesi dizisinde tanıştığı 28 yaşındaki Buse Varol'a aşık olmuştu. Kısa sürede birbirine ısınan çift ilişkilerinin 6. ayında evlenme kararı aldı. 6 Mayıs 2018 pazar akşamı Swissotel'de yaklaşık 1000 kişinin daveti olduğu düğün ile evlenen çiftin nikah şahitliğini de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmıştı.

Alişan ile evlendikten sonra yıldızı parlayan oyuncu Buse Varol'a oyunculuk ve sunuculuk teklifleri yağmaya başladı. 3,5 aylık hamile olan Buse Varol diziye ara vermemek için program yapmaya karar verdi. Kanal D'de yaz sezonunda yayın hayatına başlayan ve anaokul çocukları ile ailelerinin yarıştığı Çok Tatlı programının sunucusu olarak ekrana gelen Varol'un aldığı reytingler popülerliği gibi yüksek olamadı. İzleyici tarafından çok eleştirilen Buse Varol'un sunuculuk performansı vasat ve enerjisi düşük bulundu.

Bu nedenle 'Çok Tatlı' programı, Buse Varol ile yollarını ayırdı. Buse Varol'un yerine ise oynadığı dizilerdeki performansı ile alkış toplayan Serhat Kılıç getirildi.

Buse Varol ise bu ayrılığı sosyal medya hesabından "yapımcı ile anlaşamadık" olarak duyurdu...

Alişan Buse Varol çok tatlı kanal d serhat kılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş