Aleyna Tilki’den Türkiye Beni Hiç Tanımıyor Sitemi

Çıkarttığı “Cevapsız Çınlama” ve “Sen Olsan Bari” parçalarıyla ülkemizde milyonlarca kişi tarafından dinlenen Aleyna Tilki Türkiye’nin Aleyna Tilki’yi tanımadığını ifade etti.

Aleyna Tilki’den Türkiye Beni Hiç Tanımıyor Sitemi
Aleyna Tilki’den Türkiye Beni Hiç Tanımıyor Sitemi

Bir süredir İngilizce eğitimi için annesi Havva Tilki ile birlikte Amerika Los Angeles’a taşınan Aleyna Tilki eğitim gördüğü okulun tatile girmesiyle birlikte soluğu İstanbul’da aldı. Sevgilisi olduğu iddia edilen aranjörü Emrah Karaduman’ın yanına giden Aleyna Tilki çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Kuruçeşme’de bulunan Huqqa Cade’den çıkarken görüntülenen Aleyna Tilki çarpıcı açıklamalarda bulundu. Açıklamasında “Amerika’da dil eğitimi alıyorum. Birçok ırktan, cinsten insan var. Hollywood bana ilham veriyor. Sürekli şarkı yazıyorum. Anne ve babamın boşanması gayret normal bir durum. Dünyada bunu bir tek benim anne ve babam boşanmadı. Kardeşimle birlikte başımıza gelen bu durumu olgunlukla karşıladık” dedi. 

Aleyna Tilki ayrıca “Mustafa Mert Koç ile Los Angeles’ta karşılaştık. Önceden de tanışıyorduk ve gayet normal bir şekilde sohbet ettik. Sosyal medya üzerinde sevgili olduğumuz yazıldı ancak böyle bir şey söz konusu değil. Aramızda aşk söz konusu değil. Emrah’ın yeni albümünde yer alan ‘Yalnız Çiçek’ isimli şarkıyı seslendirdim. Her yaptığım şey gibi bu da ters köşe bir çalışma oldu. Büyük ses getirecek. Klip de çekeceğiz ve çok konuşulacak.” dedi. 

Açıklamasının devamında Türkiye’nin gerçek Aleyna Tilki’yi tanımadığını ve bu durumdan şikayetçi olduğunu belirten Aleyna Tilki, “Bendeki tam bir sanatçı ruhu. Hatta popüler kültürden çok uzakta bir ruh taşıyorum. İnşallah günün birinde bunu gösterme şansı yakalayacağım. Amerika’da ünlü bir sanatçıyla düet yapmak üzereyim. İngilizcem ilerlesin stüdyoya gireceğiz” açıklamasında bulundu.

aleyna aleyna tilki Emrah karaduman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş