Acun Ilıcalı Kızına Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Aldı?

Acun Ilıcalı kızı Banu Ilıcalı'ya doğum günü hediyesi olarak 900 bin lira değerinde bir jip aldığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı Kızına Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Aldı?
Acun Ilıcalı Kızına Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Aldı? Umut Aslan

TV 8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın eski eşi Seda Başbuğ'dan olan kızı Banu Ilıcalı'ya tam 900 bin lira değerinde bir jipi doğum günü hediyesi olarak aldığı iddia edildi. 28 yaşına giren kızı Banu Ilıcalı'ya aldığı devasa hediye ile ona güzel bir sürpriz yapan Acun Ilıcalı'nın alacağı jipin siparişini ise aylar öncesinden verdiği bildirildi. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'ya aldığı jipin 2018 model  Range Rover  Velar marka olduğu belirtiliyor. Ailesine karşı cömert davranan Acun Ilıcalı kızına yaptığı bu doğum günü süprizi sonrasında Banu Ilıcalı mutluluktan adeta havalara uçtu ve babasını da yanına alarak yeni jipiyle tura çıktı. Levent caddelerinde yeni jipiyle turlayan Banu Ilıcalı ve Acun Ilıcalı'nın keyfine diyecek yoktu.

Ayrıca Acun Ilıcalı instagram hesabından kızının doğum gününü kutladığı resimleri paylaşarak altına da şu notu düştü. "Hep böyle gülümseyeceğin nice mutlu yılların olsun ve hep beraber kutlayalım.”

Banu Ilıcalı Kimdir? Banu Ilıcalı'yı Tanıyalım

Acun Ilıcalı'nın kızı Banu Ilıcalı'ya aldığı servet değerindeki doğum günü hediyesi sonrasında Banu Ilıcalı kimdir sorusunun yanıtı merak uyandırdı.  Acun Ilıcalı'nın 4 kız çocuğundan en büyüğü olan Banu Ilıcalı ilk evliliğini Seda Başbuğ ile yapan Acun Ilıcalı'nın en büyük kızı. Daha sonra Zeynep Ilıcalı ile evlenen Acun Ilıcalı'nın 2 kız çocuğu daha oldu. Kısa süre önce Zeynep Ilıcalı ile yollarını ayıran Acun'un, uzun süredir sevgilisi olan Şeyma Subaşı'ndan da bir kız çocuğu var. 1990 doğumlu olan Banu Ilıcalı şu an 28 yaşında.

Acun Ilıcalı, kendi şirketinde çalışan kızı Banı Ilıcalı'ya sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Bir odada toplanan dostları Banu Ilıcalı'nın yeni yaşını böyle kutladı.

acun ılıcalı yeni jip doğum günü hediyesi banu ılıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş