Ünlü Psikolog Öldürüldü

Biri psikolog diğeri boyacı Kadıköy modadaki iki komşu arasındaki gürültü tartışması kanlı bitti. Psikolog Alper Engeler mutfaktan aldığı bıçakla sokağa inen komşusu tarafından öldürüldü.

Ünlü Psikolog Öldürüldü
Ünlü Psikolog Öldürüldü

Kadıköy Modada gürültü cinayeti psikolog Alper Engeler komşusu tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Gürültü yüzünden tartışan ikilinin daha önceden de kedi besleme yüzünden tartıştığı ve uzun süredir aralarının açık olduğu ileri sürüldü.

Mahalle sakinlerinin söyledikleri ; ‘’ Gece yarısı olmuş saat 3 civarlarında kepenge vuruyor şahıs, ilerledikten sonra burda sokakta birisiyle tartışıyor’’

Psikolog Alper Engeller Modada Ab sokakta bulunan dükkanın kepenklerine vurmaya başladı iddiaya göre alkollüydü bunun üzerine hemen karşıda bulunan apartmandaki bir kişi ona kepenklere vurmaması gerektiğini gürültü yapmaması gerektiğini söyledi ve ondan sonra aşağıya indi.

Mahalle sakinlerinin dediklerine göre ‘’ Bıçaklayanı tanıyoruz burda mahallemizde boyacı bir abimizdi.’’

Psikolog aşağıda boyacılık yapan Hızır Erdoğan ise evinin penceresindeydi. İçeri girdi önce mutfağa gitti ve bir bıçak aldı.’’

İddiaya göre apartman sakini aşağı indikten sonra psikoloğun yanına geldi ve onunla tartışmaya başladı. Neden gürültü yaptığını sordu. Ondan sonra kavga etmeye başladılar. Hızır Erdoğan iddiaya göre bıçağını çıkardı ve Psikoloğu birkaç yerinden bıçakladı. Daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

Psikolog Alper Engeler ağır yaralandı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdanelere rağmen kurtarılamadı.

Kadıköy Asayiş büro ekipleri Hızır Erdoğan’ı göz altına aldı. İlk ifadesinde dükkanın kepenklerine vurup gürültü yaptığını komşusunu uyardığını ama kendisine küfür ettiğini iddia etti.  Bir başka iddiaya göre ise ikilinin arası kedi besleme nedeni ile zaten açıktı. Psikolog Alper Engeler iddiaya göre yaklaşık bir senedir burada yaşıyordu ve kedi besliyordu. İddiaya göre dün kavga ettiği kişiyle bu nedenle sorunlar yaşıyordu. Alper beyin beslediği kedilerden rahatsız olan komşusuyla birkaç kez tartıştı.

İfadesi alınan ve emniyetteki işlemleri tamamlanan Hızır Erdoğan adliyeye sevk edildi. 

alper engeler ünlü psikolog öldürüldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor