Trafik Cezesı Yedi Diye İntihar Etti

Mersin’de 16 yaşındaki bir genç ehliyet ve kaskı olmadan motosiklete binince polise yakalandı. Polisin 1800 liralık cezası üzerine Süleyman Acar isimli genç kendini asarak intihar etti.

Trafik Cezesı Yedi Diye İntihar Etti
Trafik Cezesı Yedi Diye İntihar Etti

Mersin’in Silifke ilçesinde Atakent Mahallesinde ikamet eden 16 yaşındaki Süleyman Acar ailesiyle birlikte yaşayan bir çocuktu. Motosiklet kullanan Acar, kasksız ve ehliyetsiz polise yakalanınca polis ceza olarak 1800 lira ceza yazdı. 
Cezanın ardından motosiklete de el koyan polis Acar’ı yaya olarak evine gönderdi. Süleyman Acar aldığı ceza ve motosikleti kaybetmesinin ardından kendisini elektrik kablosu ile asarak hayatına son verdi.
Annenin açıklamasına göre, Süleyman Acar annesini aramış ve polisin 1800 lira ceza kestiğini söylemiş. Ardından kendisini kablo ile asarak intihar etmiş.
Anne cezaya üzülse de böyle bir şeyi tahmin etmediği için eve geldiğinde Süleyman Acarın cesedini asılı görünce sinir krizi geçirdi.
Çocuk kendisini mi astı yoksa birisi çocuğu zorla mı astı konusunun netleşmesi için adli kurum olaya el koydu. Otopsi sonucuna göre değerlendirme yapılacak. Sorgulama ve soruşturma devam ediyor.
Bakıldığında sadece 1800 lira para için kimse kendini asmaz. Olayın arkasında başka bir şey çıkma ihtimali büyük olduğu düşünülüyor.

 

motosiklet cezası intihar polis cezasına intihar mersin süleyman acar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek