Temel Karamollaoğlu: Saadet Partisi Bir Dip Dalgasıdır

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi için dip dalgası benzetmesi yaptı

Temel Karamollaoğlu: Saadet Partisi Bir Dip Dalgasıdır
Temel Karamollaoğlu: Saadet Partisi Bir Dip Dalgasıdır Hilal Mert

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu Bursa'da konuştu. Karamollaoğlu, Bursa'da Bursa Atatürk Stadyumu meydanında Bursalılara hitap etti. Yaptığı konuşmada Fenerbahçe'de yaşanan başkan değişikliğini örnek verdi ve 24 Haziran'daki seçimlerde 'su yüzüne çıkacak dip dalgası'nın kendi partisi olacağını söyledi.

İşte Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu'nun Bursa'da yaptığı konuşmadaki satır başladı;

"Bu hükümet erken seçimi gündeme getirerek bu güne kadarki tavırlarının tersine karar aldı. YSK seçim takvimini hazırlarken zorlandı. İki ayın içine bir seçim sığdırılacak. Bir türlü sıkıntıları göze alarak oluyor bu seçim. Seçimden sonra kim iktidara gelirse gelsin tahmin edilemeyecek kadar büyük problemle karşı karşıya kalacak. Adaletin ülkemizde tam olarak yer etmediğini düşünüyorsak değişime gitmek mecburiyetindeyiz. Bu değişimin de isabetli yapılması gerekiyor. Geçim sıkıntısını daha fazla hisseder hale geldiysek değişime ihtiyacımız olduğu kesin. Partizanlığın arttığına şahit oluyorsak mutlaka değişime ihtiyacımız var demektir.

AKP kutuplaşmadan medet umuyor ve kendi icraatlarıyla toplumdan oy toplayamayacağını görüyoruz.  Hükümetin içinde dışlananlar olduğunu ve bu kişilerin Saadet Partisi'ne oy verecektir. Türkiye’ye yapılacak en büyük kötülük kutuplaşmayı derinleştirmektir. Bu seçimlerde omuzlarımıza cumhurbaşkanlığı hükümlülüğü bindirilirse herkesle kucaklaşmaya hazırız. Bu kucaklaşmada hükümetin içindeki ekonomiyi bilen bu düzenden rahatsız olan, dış politikada bu gidişatın isabetli olmadığını düşünen ama bunu dile getirdiğinde dışlananlar var. Bu isimler sandığa gittiğinde 'Saadet' diyecekler. Hükümet problemleri çözmekten aciz. Kimseyi dinlemiyor. En ufacık bir ikaz, tehdit sanki husumetmiş bir algılanıyor. Bu hükümete geri dönmeyecek çok büyük bir kitle var. Onun için yönetim ve sistem değişecek”

Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi 24 haziran bursa seçim miting
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?