Tacizci Öğretmen İçin Emsal Ceza

Kendisine emanet edilen öğrencilerine 2 yıl boyunca cinsel tacizde bulunan voleybol öğretmenine hak ettiği ceza verildi. İşledi adi suç için hakim yaklaşık olarak 110 yıl hapis cezası verdi.

Tacizci  Öğretmen İçin  Emsal  Ceza
Tacizci  Öğretmen İçin  Emsal  Ceza

İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde voleybol dersi alan 7 kız öğrencinin öğretmenleri tarfından taciz edildiklerini ailelerine dile getirmesiyle gün yüzüne çıkan iğrenç olan hakimin verdiği emsal karar ile noktalandı.

2013-2015 yılları arasında 7 kız öğrencisine defalarca cinsel tacizde bulunan  42 yaşındaki O.E. tutuklandı ve hakim karşısına çıkarıldı. Yargı süresinde devam eden savcılık soruşturma ve araştırmalarında öğrencilerin iddialarının gerçek olduğu ve öğretmenin çocukları çeşitli yöntemlerle taciz ettiği kanıtlandı.

TACİZCİ ÖĞRETMEN  HATASINI KABUL ETMEDİ

Sanık öğretmen O.E.  mahkemede suçunu kabul etmedi tek hatasının ilişkisi sırasında reşit olduğunu söylediği öğrencisi ile olan yaşadıkları olduğunu söylerken diğer suçların, eski öğrencileri tarafından kendisine karşı yapılan gerçek dışı iddialar olduğunu öne sürdü.

Sanığın tüm inkarlarına rağmen elindeki  soruşturma verilerine ve mağdurların ifadelerine avukatlarının ifade ettiklerine bakan hakim son duruşmada tacizci öğretmen için 109 yıl 7 ay hapis cezasını açıkladı ve mağdur yakınları rahat bir nefes aldı. 

tacizci öğretmen tacizci voleybol öğretmeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş