Son Dakika.. Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Bıçaklanarak Öldürüldü

Gelen son dakika haberi bilgisine göre Yeni Akit gazetesinin genel yayın yönetmeni Kadir Demirel damadı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Son Dakika.. Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Bıçaklanarak Öldürüldü
Son Dakika.. Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Bıçaklanarak Öldürüldü Umut Aslan

Flaş Haber: Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel Öldürüldü

İstanbul Başakşehir'de kızı Esma Karanfil'in evinde yaşanan vahim olayda, Yeni Akit gazetesi genel yayın yönetmeni olan Kadir Demirel damadı  Cemil Yavuz Karanfil tarafından öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, Kadir Demirel, Başakşehir Yunus Emre  Caddesi'ndeki kızı Esma Karanfil'in evinde damadı Cemil Yavuz Karanfil ile  tartıştı. Kavgaya dönen tartışmanın ardından Karanfil, kayınpederini bıçakladı.  Araya giren 31 yaşındaki eşi Esma Karanfil'i de bıçaklayan damat, daha sonra olay yerinden  kaçtı. Yeni Akit gazetesi genel yayın yönetmeni olan Kadir Demirerl ile damadı Cemil Yavuz Karanfil arasındaki tartışmanın kızı ile damadının şiddetli geçimsizliği yüzünden olduğu iddia ediliyor.

Ağır yaralanan Demirel hayatını kaybederken, Esma Karanfil ise  kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Olay yerine polis ekiplerinin gelmesi ile olay yeri inceleme ekipleri bölgedeki incelemelerini tamamladı ve kaçan şüpheli damat Cemil Yavuz Karanfil'i yakalamak için çalışmalarını başlattı.

KADİR DEMİREL KİMDİR?
Yeni Akit'in sitesinde yer alan biyografisine göre Kadir Demirel; 1961 yılında Niğde’de doğdu. İlkokulu Kayseri’nin Yeşilhisar kazasında, İmam-Hatip Lisesini Niğde’de, üniversiteyi de Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde okudu. Fakültedeyken Milli Gazete’de işe başladı. 5 yılı aşkın bir süre Milli Gazete’de çalıştıktan sonra Sabah’a geçti ve oradan askere gitti.
Askerlik dönüşü Zaman Gazetesi’nde işe başladı. Orda politika editörlüğü, Avrupa yayın sorumluluğu, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve gazetelerinin yayımlanmasında öncülük etti; 1998 yılında Moskova Zaman’da Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. 2000 yılında Zaman’dan ayrılan Demirel, Yeni Şafak Gazetesi’nde 5 yılı aşkın süre Yazı İşleri Koordinatörü, 8 yıl da Bölge Haberleri Müdürü olarak görev yaptı. 2014 Kasımı’nda Yeni Şafak’tan ayrıldı. Aynı ay içinde Yeni Akit’te Yazı İşleri ve Yayın kurulu Üyesi olarak göreve başladı. 14 Mart 2016’da ise Yeni Akit’te Genel Yayın Yönetmeni oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler