Selahattin Demirtaş'tan Seçmene Sesli Mesaj Var!

Terör örgütü propagandası yapmaktan Edirne'de tutuklu bulunan Selahattin Demirtaş'tan seçmene sesli mesaj var!

Selahattin Demirtaş'tan Seçmene Sesli Mesaj Var!
Selahattin Demirtaş'tan Seçmene Sesli Mesaj Var! Hilal Mert
Haberin videosu için tıklayın!

HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı tutuklu Selahattin Demirtaş'tan seçmene sesli mesaj var! HDP Diyarbakır Milletvekili Ziya Pir, kişisel Twitter hesabından, HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın sesli WhatsApp mesajını paylaştı. Selahattin Demirtaş'ın sesli mesajında şu ifadeler yer alıyor;

"Herkesin içi rahat olsun. Biz burada çok moralliyiz, sağlıklıyız, kendimize bakıyoruz. Dışarıdan gelen haberlerle daha mutlu oluyoruz, daha da coşuyoruz. Bizim için dışarıdan gelen her sevinçli haber bir moral gıdasıdır. Bizim sağlığımızın yegane garantisi de halkımızdır. Herkesin içi rahat olsun. Herkes sadece seçim çalışmasına kendini katmaya çalışsın."

Selahattin Demirtaş Kimdir?

10 Nisan 1973 Elâzığlı doğumlu. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. 2007-2008 yılları arasında Demokratik Toplum Partisi'nde görev aldı. 2008'de Barış ve Demokrasi Partisi'ne katıldı, 2014'te eş başkan seçildi. HDP'den Türkiye Büyük Millet Meclisi 25. dönem İstanbul milletvekili seçildi. 2014 Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi'ne katılan 3 adaydan biri olan Selahattin Demirtaş %9.76 oy alarak 3. sırada kalmıştı.Şuan 2013 yılında bir mitingde terör örgütünün propagandasını yapmak' suçundan 5 yıl hapis istemi ile tutuklu yargılanıyor.

HDP Selahattin Demirtaş Sesli Mesaj Ziya Pir erdoğan 24 haziran seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş