Sekiz ve Dört Yaşındaki 2 Kardeş Araba Kaçırdı

ABD’de çok ilginç bir olay meydana geldi. Babasından habersiz 8 yaşındaki bir çocuk 4 yaşındaki kardeşini de yanına alarak hamburger almaya gitti. 2 kilometre yol giden çocuk hiçbir yere çarpmadı.

Sekiz ve Dört Yaşındaki 2 Kardeş Araba Kaçırdı
Sekiz ve Dört Yaşındaki 2 Kardeş Araba Kaçırdı

ABD’de canı hamburger çeken 8 yaşındaki bir çocuk, babasından gizli arabanın anahtarını aldı ve 4 yaşındaki kardeşini de yan koltuğa oturtarak 2 kilometre ilerdeki hamburger dükkanına kadar gitti. Hamburgerci yanaşan arabadaki çocuğu görünce çok şaşırdı ve burada ne yaptığını sorduğunda hamburger almaya geldiklerini söyledi. Hamburgerci çocuk, hemen polise haber verdi. Polis gelince çocuk hamburger almaya geldiklerini söyledi.
TAM 2 KİLOMETRE 4 KAVŞAK
8 yaşındaki çocuk arabayla hiç kaza yapmadan 2 kilometre yol gitti. 2 kilometrelik yolda 4 tane kavşak denk geldi. Hepsinden de trafik kurallarına uyarak geçen 8 yaşındaki çocuk hamburgerciye ulaşmayı başardı.
YOUTUBE’DAN ÖĞRENDİM
8 yaşındaki çocuğa polis araba kullanmasını nereden öğrendiğini sorunca, 8 yaşındaki çocuk Youtube’dan öğrendiğini söyledi.
Polis 2 çocuğu eve kadar götürdü ve babasına teslim etti.
ABD bu olayın ardından bu meseleye yoğunlaştı ve çocukların böyle şeyler yapmaması için anahtarı ortada bırakılmaması gerektiği söylendi.
Son dönemde buna benzer bir olay yaşanmazken, 8 yaşındaki bir çocuğun böyle bir şeye cesaret etmesi ise çok tuhaf olarak nitelendirildi.

 

8 yaşında araba abd hamburger için arabayı çaldı 8 yaşında araba kaçırdı 4 yaşında raba kaçırdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek