Sapık Antrenör 15 Yaşındaki Sporcusuna Tecavüz Etti

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde boks antrenörü 15 yaşındaki sporcu öğrencisine tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. İşte iğrenç olayın detayları..

Sapık Antrenör 15 Yaşındaki Sporcusuna Tecavüz Etti
Sapık Antrenör 15 Yaşındaki Sporcusuna Tecavüz Etti Umut Aslan

Türkiye'de tecavüz olaylarının ardı arkası kesilmiyor. Hemen hemen hergün ülkemizin farklı illerinden yeni birer tecavüz haberi geliyor. Bugün de Adıyaman'dan gelen tüyler ürpertici tecavüz olayı haberiyle çalkalandık. Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde boks antrenörü 15 yaşındaki sporcu öğrencisine tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı. İşte iğrenç olayın detayları..

Gelen bilgilere göre uluslararası boks antrenörlüğü sertifikası olan 45 yaşındaki Adnan D. isimli şahıs, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde lise öğrencilerine boks antrenörlüğü yapmaktaydı. Antrenör Adnan D. turnuva maçları için boks takımıyla birlikte Mersin'e gitti ve ne olduysa o andan itibaren oldu. Lise öğrencisi olan 15 yaşındaki boksör M.K. ve diğer sporcular da Mersin'e antrenörleriyle birlikte gitti. Mersin'de turnuva dolayısıyla bulunan 15 yaşındaki M.K burada antrenör hocasının kendisine tecavüz ettiğini bildirdi. M.K. turnuva bittikten sonra Mersin'den Adıyaman'a döner dönmez tecavüz durumunu ailesine bildirdi ve aile de savcılığa giderek antrenör Adnan D. hakkında suç duyurusunda bulundu ve olay açığa çıkmış oldu.

Savcılığın talimatı ile birlikte emniyet birimleri antrenör Adnan D.'yi gözaltına aldı ve daha sonra emniyette ifadesi alınan antrenör Gölbaşı Adliyesi'ne sevkedildi ve sonrasında adli makamlarca şahsın tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verildi. Olayla ilgili savcılığın açtığı soruşturma devam ederken sosyal medyada da sapık antrenöre büyük tepki mesajları yağdı.

adıyaman tecavüz sporcu öğrenciye tecavüz sapık antrenör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş