Sandık Başında Cinayet! İYİ Parti İlçe Başkanı Öldürüldü

Erzurum’da oy kullanımı sırasında çıkan silahlı kavgada İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Sıddık Durmaz ve iki vatandaş öldürüldü

Sandık Başında Cinayet! İYİ Parti İlçe Başkanı Öldürüldü
Sandık Başında Cinayet! İYİ Parti İlçe Başkanı Öldürüldü Hilal Mert

Bugün Türkiye için tarihi bir gün! 16 Nisan 2017'de yapılan referandum ile Türkiye Cumhurbaşkanı Hükümet Sistemi'ne geçmiş oldu. Bugün de ilk kez bu sistemin ilk seçimi yapılıyor. Seçimde 6 Cumhurbaşkanı adayı ve genel seçimerde ise 8 parti yarışıyor.

Bugün Saat 08:00 itibariyle oy verme işlemi başladı, saat 17.00'a kadar da devam edecek. Ardından oy sayma işlemine başlanacak. Türk siyasi tarihinde ilk kez siyasi partilerin ittifak şeklinde sandıkta yarışacağı çifte seçimde bugün 56 milyon 342 bin 263 seçmen oy kullanacak.

İlk kez yapılan seçimde skandallar da ardı ardına sıralandı; Yırtık pusula çuvalı, müşahitlerin dövülmesi ve kovulması, sahte oy kullanılması, sandık başında bıçaklı kavga, başkası nadına oy kullanılması derken şimdi de sandık başında cinayet işlendi!

Erzurum’un Karaçoban ilçesi Kopal Mahallesi’nde oy kullanma işlemleri sırasında çıkan silahlı kavgada, İYİ Parti İlçe Başkanı Mehmet Sıddık Durmaz ve iki vatandaş öldürüldü.

İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı, resmi twitter hesabından açıklama yaptı;

"Karaçoban İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Sıddık Durmaz şerefsiz, namussuz, haysiyetsiz, kan emiciler tarafından acımasızca vurularak canına kıyılmıştır. Allah bu seçimlerde kan döken, koltuk uğruna insanların canına kasteden bu yaratıkların belasını bir an evvel verir inşallah."

24 haziran seçim iyi parti erzurum akp mhp chp hdp cinaet ölü cumhurbaşkanı milletvekili
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş