Ramazan Kolileri Dağıtıma Hazır

Ramazan ayı için hazırlanan ve ramazan ayı öncesinde ve içinde bir çok kişiye eve aileye dağıtılan gıda paketleri yine raflarda yerini aldı.

Ramazan Kolileri Dağıtıma Hazır
Ramazan Kolileri Dağıtıma Hazır
Ramazan ayı için daha önceleride olan ama sonradan zamanın şartlarına uyarak kolilere giren Ramazan ayının güzelliklerinden olan yardımlaşma için paylaşılan gıda maddelerinin kolilerde muhafaza edilip o şekilde dağıtılan Ramazan kolileri raflarda marketlerde yerini aldı. Ramazan ayı boyunca raflarda ve evlerde şenlik havası estirecek pakaetler en çok ihtiyaç sahiplerine ulaştığı vakit neşe kaynağı olacak. Bir çok işverenin de işçilerine Ramazan ayı boyunca bu kolilerden dağıttığı ve bunların işçiler tarafından çok hoş karşılandığını biliyoruz.  Bu Ramazan kolileri ile bir evin kısa süreli ana gıda ihtiyaçlarının görmesi sağlanır. Kolilerin içerikleri hayır sahibinin dilediği ölçüde zengin olabilir. Raflarda da değişik fiyatlarla çeşitli Ramazan kolileri mevcut.
Raflara baktığımızda kolilerin paketlerin fiyatları 30 liradan 300 liraya kadar çıkıyor. Market raflarında durum bu yalnız dileyen paket içeriğinde değişikliklere gider ve ihtediği paketi koliyi dilediği fiyat aralığında ayarlayabilir altarnatifler oldukça fazla.
Migros Şok gibi ülkemizin en büyük marketlerinde bu kolilerden paketlerde edinmeniz mümkün ve bu paketler doğru yerlere gitiğinde çok ama çok işe yarayacak.Ramazan kolilerinde en çok tercih edilen ana kalem gıda ürünlerinden paketler sayesinde daha ucuz edinmek de mümkün bu yolla mutfağına bir Ramazan desteği de vermiş olursunuz.
ramazan kolileri ramazan ramazan yardım kolileri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Nazar Boncuğu Emoji Oldu
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler
Hiç Bir Telefonda Olmayan Sadece Galaxy S10'da Olan Özellikler