Öğrencilere Taciz İddiasıyla Yargılanan Öğretmen Beraat Etii

Zonguldak'ta bir beden eğitimi öğretmeni 17 yaşındaki iki öğrencisini taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada beraat etti.

Öğrencilere Taciz İddiasıyla Yargılanan Öğretmen Beraat Etii
Öğrencilere Taciz İddiasıyla Yargılanan Öğretmen Beraat Etii Umut Aslan

Zonguldak'ta P.U. isimli olan 45 yaşındaki bir lisede görevli olan beden eğitimi öğretmeni geçtiğimiz sene 24 Aralık'ta meydana gelen bir olayda okulun spor salonunda 17 yaşındaki 2 kız öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanmıştı. P.U. lisenin spor salonunda bir öğrencisine sözlü cinsel tavciz diğer öğrencisine ise elle cinsel taciz ettiği yönünde şikayetler üzerine 45 yaşındaki beden eğitimi öğretmeni P.U hakkında cinsel taciz suçlamasıyla Zonguldak 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde  dava açılmıştı. Öte yandan Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nünün yürüttüğü soruşturma kapsamında da beden eğitimi öğretmeni P.U açığa alınmıştı.

Bugün gelen haber ile cinsel taciz iddiasıyla yargılanan P.U isimli beden eğitimi öğretmeninin beraat ettiği bildirildi. Bugün duruşmaya katılan tutuklu sanık P.U ve avukatları mahkemede haklarında bulunan iddiaları kesinlikle kabul etmediğini ifade ettiler.  Suçlamaları kabul etmeyen beden eğitimi öğretmeni P.U tahliyesini mahkeme heyetinden talep etti.  Mahkeme heyeti ise toplanan deliller ve tanık ifadeleri doğrultusunda P.U.'nun üzerine atılı suçu işlediğine dair her türlü şüpheden uzak delil bulunmadığı gerekçesiyle beraatine karar verdi.

zonguldak cinsel taciz beden eğitimi öğretmeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş