Nikahı İptal Edilen Çifti Seda Sayan Evlendirecek

Manisa Turgutlu'da evlenmek için belediyeye başvuran çiftin nikahında gelinin yaptığı şaka nikahı iptal ettirmişti. Mağdur olan çifte Seda Sayan el uzattı

Nikahı İptal Edilen Çifti Seda Sayan Evlendirecek
Nikahı İptal Edilen Çifti Seda Sayan Evlendirecek Hilal Mert

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde evlenmek için nikah günü alan çiftin nikah gününde yaptığı yaptığı şaka kötü bitti. Nikah memurunun "Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?" sorusuna gelinin, "Hayır demek ne mümkün" cevabını vermesi sonucu nikah memuru nikahı 'rıza yoktur' şartı ile iptal etti.

Gelin, damat ve misafirlerin ikna etmeye çalıştığı memur, nikahı kıymaya ikna olmayınca gerginlik yaşandı, iptal olan işlemlerin ardından Manisa'nın Turgutlu Belediye'sine nikah için tekrar başvuru yapıldı.

"Yaptığım masaraflar boşa gitti" diyen damada bir zamanlar TGRT'de yaptığı mağdur programı ile 'yetiş bacım' lakabını alan şarkıcı Seda Sayan el uzattı.

Yeniden işlemleri başlatılan çiftin nikahı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin tarafından Show TV canlı yayınında kıyılacak.

Seda Sayan Kimdir?

31 Aralık 1961 İstanbul doğumludur. Aslı adı Aysel Gürsaçer'dir. 16 yaşında çeşitli gazinolarda sahne alamaya başlayan Seda Sayan 90'ların başında gazinoların yavaş yavaş kapanması sonucu televizyona yöneldi. TGRT'de Sabahın Seda'sı ve Yetiş Bacım adlı program yapan Seda Sayan daha sonra Kanal D, Show TV, Beyaz TV, TV 8, Star TV kanallarında çeşitli programlar yaptı.

6 kez evlendi. Futbolcu Sinan Engin ile olan evliliğinden 1990 yılında Oğulcan Engin adında bir oğlu oldu.

Seda Sayan iptal nikah canlı yayın saeda sayanla manisa Turgutlu gelin samat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş