Mustafa Ceceli, İntizar'a Uzaklaştırma Kararı Aldırdı

Çocuğunun annesi ile İntizar'ın beraber olduğunu iddia eden Mustafa Ceceli & İntizar ve Sinem Gedik arasında oluşan kavga büyüyor...

Mustafa Ceceli, İntizar'a Uzaklaştırma Kararı Aldırdı
Mustafa Ceceli, İntizar'a Uzaklaştırma Kararı Aldırdı Hilal Mert

Müzik dünyasında adını şarkıcı kimliği ile duyuran ve kitlelerce çok sevilen Hacı Mustafa Ceceli, oğlu Arın'ın annesi ve eski eşi hakkında şok iddialar ile gündemde! Eşinin boşanmadan önce şarkıcı İntizar ile beraber olduğunu iddia eden Ceceli, velayeti annesinde olan oğlunu almak için dava açtı. Dava dosyasında iddialarını ispatlamak için evin yatak odasına gizli kamera ile çekilmiş olan görüntüleri de ekleyen Mustafa Ceceli kavganın ilk fitilini ateşledi. Sunulan görüntüler basına sızınca Ceceli büyük tepki gördü. Bugüne kadar konuşmayan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından açıklama yaparak; "Kimseye zarar vermek gibi bir düşüncem yok, tek derdi evladı olan bir babayım" dedi.

Ayyuka çıkan görüntüler sonucu şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik iddiaları kabule tmezken Mustafa Ceceli'nin iddiaları için "tamamen gerçek dışıdır" dediler.

Gerek sosyal  medyada gerekse adliye koridorlarında başalayan kavga için Ceceli aile mahkemesine başvurarak koruma talep etti.

Şarkıcı Mustafa Ceceli, bu kez de İntizar’ın yaptığı açıklamalar nedeniyle korunma talebinde bulundu. Ünlü şarkıcıyı haklı bulan İstanbul Aile Mahkemesi, İntizar’ın 2 ay süreyle Mustafa Ceceli’ye yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi. Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9 Aile Mahkemesi, Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 7 yaşındaki çocukları Arın Ceceli’nin menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu.

Öte yandan velayet davasının görüldüğü İstanbul 9. Aile Mahkemesi, 7 yaşındaki Arın Ceceli’nin haklarının mahkemede korunması ve çocuğu mahkemede temsil etmek adına İstanbul 3. Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak kayyum atanması talebinde bulundu. İstanbul 3. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin çocuğun menfaati için kayyum ataması bekleniyor...

Sinem Gedik Mustafa Ceceli İntizar eşcinsel aldatma uzaklaştırma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş