Murat Yıldırım Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucusu

Murat Yıldırım, Atv kanalının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’in bundan sonraki bölümlerinde yeni sunucusu olacak.

Murat Yıldırım Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucusu
Murat Yıldırım Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sunucusu

Yarışma programı ile özdeşleşen Kenan Işık’ın sağlık sorunlarından dolayı yerine geçen ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, 14 Eylül 2014 tarihinden bu yana programın sunuculuğunu gerçekleştiriyordu. Murat Yıldırım Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu olmak için hazırlanıyor.

Sağlık sorunlarından dolayı ekranlara veda eden Kenan Işık, Atv ekranlarında büyük bir beğeni ile izlenen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yayınlandığı günden itibaren 343 bölüm boyunca sunuculuğunu gerçekleştiriyordu. Spor yaptığı sırada geçirdiği beyin kanaması nedeni ile görevi bırakmak zorunda kalan Kenan Işık’ın yerine yarışma programını bir süre farklı ünlüler yönetmişti. Bu isimler arasında İlber Ortaylı, tiyatrocu ve yazar Yılmaz Erdoğan, oyuncular Engin Altan Düzyatan, Kenan İmirzalıoğlu ve Zafer Ergin başta olmak üzere daha başka birçok ünlü isim Kenan Işık’a manevi destek olmak amacıyla yer almıştı.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'E YENİ SUNUCU

Her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri Atv ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sabit sunuculuk görevi 371. Bölümden itibaren ünlü oyuncu Selçuk Yöntem’e verilmişti. Sabah gazetesi yazarlarından Mevlüt Tezel’in haberine göre Selçuk Yöntem’in Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuk görevini oyuncu Murat Yıldırım’a devretmeye hazırlandığı belirtildi. Murat Yıldırım da sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştığı mesajında konuyu doğrulayan açıklamada bulundu.

MURAT YILDIRIM KİMDİR

Murat  Yıldırım, 1979 yılında Konya’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Murat Yıldırım aslen Mardin’li. Babası öğretmen olan oyuncu 2008 yılında bir başka dizi oyuncusu olan Burçin Terzioğlu ile nikah masasına oturdu. 6 yıl birliktelik yaşan ünlü çift 2014 Haziran ayında boşandı. Murat Yıldırım yaklaşık 3 ay önce İngiltere’nin Londra kentinde tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile tekrar nikah masasına oturdu.

murat yıldırım kimdir kim milyoner olmak ister yeni sunucusu selçuk yöntem neden yok kenan ışık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Apple'ın Dev Ekranlı Yeni iPhone X'i Nasıl Olacak?
Apple'ın Dev Ekranlı Yeni iPhone X'i Nasıl Olacak?
Dublin'den Dalaman'a Uçak Seferleri Başladı, Turist Akını Bekleniyor
Dublin'den Dalaman'a Uçak Seferleri Başladı, Turist Akını Bekleniyor